LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV – HC TÁBOR 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Branky: 23. Kadlec (Hadrava Martin) - 29. Nedorost (Černý, Havran), 34. Seidl (Kolomý), 44. Černý (Matušík, Havran), 52. Seidl (Heršálek), rozhodčí: Veinfurter, Stolín – Kotlík, Zídek, vyloučení: 11:10, navíc Mrkvička (Tábor ) 5 + OK, využití: 0:2, diváků: 1308. Sestava táborského týmu: Klestil – Havran, Černý, Kanov, Klíma, Heršálek, Liška – Nedorost, Mrkvička (21. Sladký), Kellner – Mařík, Matušík, Krätzer – Seidl, Kolomý, T. Hájek.

Do Pelhřimova doprovodila v neděli svůj tým početná enkláva fanoušků a postaral se o skvělou kulisu střetnutí. V úvodních dvou třetinách sledovala mimořádně urputnou a rovnocennou partii. Jihočeskou páru dlouho držela pod pokličkou častá vyloučení, která naopak dostávala do varu domácí hráče i diváky. Táborští byli nuceni čelit pětiminutovému oslabení za Mrkvičkův zkrat a téměř celé dvě minuty se dokonce bránili ve třech. Stejně jako v prvním utkání u Jordánu si nakonec Lední Medvědi zajistili vedení, to když se ve 23. minutě trefil mezi Klestilovy betony Kadlec. O necelých šest minut později ale vrátil táborský Nedorost v početní převaze svého týmu skóre do rovnovážné podoby. Když se pak ve 34. minutě v pádu prosadil Seidl, chopili se „Kohouti" definitivně otěží zápasu. V poslední dvacetiminutovce už svému zpepři nedali k naději na úspěch ani čichnout, předčili ho v pohybu i herní vyzrálosti a zpečetili své vítězství dvěma góly. Ve 44. minutě zakončil pěknou přesilovkovou akci Černý a v 52. minutě se podruhé  utkání prosadil Seidl.

Třetí duel čtvrtfinálové série se hraje na táborském ledě v úterý od 18 hodin.