Svým příznivcům nabídli nadšený výkon a určitě je svým projevem nezklamali, ze svého snažení ovšem vytěžili jen bod za prohru 2:3 po nájezdech.

Domácí celek nad favorizovaným sokem dvakrát vedl a litovat může především druhé třetiny, kdy svůj výtečný výkon nepřetavil ve výraznější vedení.

V poslední části hry Drtiči ztrestali čtyřminutové vyloučení Sladkovského za vysokou hůl a vyrovnali na 2:2. Utkání se nakonec přes bezbrankové prodloužení přehouplo až k nájezdům, a v nich prokázali více rozvahy i šikovnosti hráči ze Slovácka. Za svou enormní snahu tak nakonec kohouti sklidili jen bod, a nádavkem také hřejivý potlesk svých příznivců.

HC TÁBOR – SHK DRTIČI HODONÍN 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Branky: 15. Škrdleta (Pípal), 33. Březina (Kanov, Prášek) – 17. Finsterle (Matějka, Šaršok), 47. Mikéska (Franek, Matula), rozhodující nájezd Matula. Rozhodčí: Šperl – Marek, Šimánek. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 852.
Sestava HC Tábor: Kolář – Černý, Adam, Skočovský, Kanov, Pechánek, Bouška – Blažek, Zayml, Drda – Březina, Sladkovský, Prášek – Pípal, Kadilák, Škrdleta.

HODNOCENÍ TRENÉRA - Arpád Györi, HC Tábor: „Měli jsme k soupeři respekt, protože je svým kádrem a možnostmi jinde než my. První třetina byla vyrovnaná. Mrzet nás může druhá třetina, kterou jsme s výjimkou jedné pasáže zhruba kolem poloviny zápasu odehráli výborně. Důležitým momentem bylo, že za stavu 1:1 chytil Kristián Kolář soupeři samostatný nájezd. My jsme se pak dostali do vedení a měli i další šance. Bohužel se k nám nějak stále nechce přiklonit štěstí, abychom soupeři odskočili na vyšší rozdíl. Pod to, že jsme nevyhráli, se bohužel podepsal zbytečný útočný faul. Soupeř kvalit Hodonína toho využil, vyrovnal, a my už jsme se pak v podstatě soustředili spíš na to neudělat chybu. Je ale pravda, že kluci někdy udělají pod tlakem věci, které nám hlava nebere. Bod po šedesáti minutách pro nás byl zlatý a bereme ho. Věřili jsme, že bychom k němu mohli přidat i druhý; nájezdy jsou vabank a nám se nepovedly. Tým je přesto třeba pochválit. Nemá to jednoduché, ale ti mladí kluci se s tím rvou. V určitých důležitých fázích zápasů nám ale ta kvalita bohužel chybí.“