Domácí celek inkasoval už na konci 2. minuty utkání a vypadalo to, že tím otevřel třetímu týmu tabulky cestu k vysokému vítězství. To se ale nekonalo. Kohouti sice byli pod trvalým a místy i výrazným tlakem soupeře, aniž by sami byli pro jeho branku nebezpeční, ale díky urputné obraně a především skvělému Korytarovi v brance se drželi na dohled. V poslední části hry si jim dokonce podařilo snížit na 1:3, ale u tohoto výsledku už zůstalo.

HC TÁBOR – BK MLADÁ BOLESLAV 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Branky: 55. Eremiáš (Matašovský, Suchan) – 2. Plíšek (Křepelka), 25. Půček, 36. Plíšek (Hrouda), rozhodčí: Kostourek – Hynek, Juránek, vyloučení: 6:4, využití: 0:1, oslabení: 0:1, 60 diváků.

Sestava HC Tábor: Korytar – Kofroň st., Herda, Šťastný, Bečvařík, Kohout, Adamec, Janda – Cháb, Eremiáš, Šimák – Souš, Matašovský, Suchan – Čančura, Kofroň ml., Krch.

René Skalický, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Mladé Boleslavi se šesti reprezentanty v sestavě jsme dlouho drželi na dostřel. Odehráli jsme zápas velice dobře po taktické stránce, zvláště v oslabeních, a hlavně díky opět famóznímu Kubovi Korytarovi v bráně. Bohužel jsme si zase dali dva góly vlastně sami a soupeři je nabídli jako na podnose. V útoku nám to navíc vůbec nejde; chybí nám ta hladovost po gólu. Na útočných systémech neustále pracujeme, ale v zápase se nám to neobjevuje. Bez čtyř zraněných hráčů základní sestavy proti našlapané Boleslavi se přesto nemáme za co stydět.“

V sobotu od 12.15 hodin hrají táborští dorostenci znovu doma. Tentokrát přivítají mužstvo jihlavské Dukly.