Zatímco samotní hráči HC Tábor odstartují do přípravy na mistrovské boje až o prvním srpnovém pondělku, kluboví činovníci mají pochopitelně téměř trvale napilno. Potvrzuje to i Miroslav Volena, člen správní rady HC Tábor, který má na starosti právě chod A-mužstva. „V současné době dáváme dohromady všechny organizační a provozní věci a je toho vážně hodně," usmívá se bývalý obránce táborských VS.

Táborským hokejovým fandům vzápětí adresuje příznivou zprávu týkající se vstupného. „Výše klasického vstupného na jednotlivé zápasy se oproti předchozímu ročníku v krajském přeboru nezvýší a zůstane na padesáti korunách. Chceme tím fanouškům poděkovat za přízeň a podporu, kterou nám v té náročné předchozí sezoně rozdávali. Co se týče permanentek, ty samozřejmě připravujeme, ale jejich cenu jsme ještě nestanovili," říká Miroslav Volena.

Jak už nyní prozradil, do druholigových mistrovských bojů vstoupí táborské mužstvo v nových dresech. „Jedním z důležitých důvodů je samozřejmě prezentace našich sponzorů na dresech. Kluci si navíc zaslouží, aby vyjeli do sezony v novém. Každopádně ale zachováme bílo-modrou kombinaci," slibuje Miroslav Volena.

Ještě před zahájením samozřejmě čeká na táborský tým vcelku nabitý program zápasových testů. Ten nejbližší odehraje v pátek 10. srpna na domácím ledě, a to s účastníkem sousední skupiny Střed a někdejším tradičním rivalem z Pelhřimova.