„Z posledního ročníku bylo od září do listopadu sehráno jen několik málo zápasů, poté byly vzhledem k pandemii koronaviru zimní stadiony uzavřeny a veškerá zbývající utkání musela být zrušena,“ ve svém mailu pro Deník jižní Čechy sdělil předseda rybníkářské ligy Pavel Lískovec.

Představitelé RHL absolvovali v mezičase nespočet jednání, některá i na Národní sportovní agentuře, za účelem zjišťování předpokladu vývoje a tlaku na možnost znovuzahájení provozu zimních stadionů pro amatérské sportovce a tím i spuštění amatérských hokejových lig.

„V současné době se s nadějí díváme směrem na letošní září, kdy by snad již mohly být zimní stadiony v plném provozu i pro amatérské hokejisty a nový ročník RHL by tak mohl být zahájen bez omezení,“ zadoufal šéf RHL, jejíž vedení nezahálelo ani po přerušení a následném ukončení sezony. „Kompletně byly přepracovány internetové stránky ligy a byla zahájená větší aktivita na sociálních sítích,“ informoval Lískovec a dodal, že v současné době již naplno běží registrace týmů pro nový ligový ročník.

„Věříme, že nový ročník bude moci být odehrán kompletní s plným počtem utkání. Moc se těšíme, máme obrovskou chuť do hokeje a snad nám bude umožněno se k našemu oblíbenému sportu plně vrátit,“ uzavřel Pavel Lískovec.