Rozhodl náš týmový výkon, chválil si po třetí výhře asistent trenéra Luboš Rob

Havířov – Hned v první minutě sice inkasovali, ale pak už byli na ledě pány. Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli třetí čtvrtfinálový duel play první WSM ligy v Havířově 4:1. Dnes se hraje na ledě soupeře čtvrtý zápas (17) a Jihočeši mají za stavu 3:0 první mečbol.

4.3.2018

Luboš RobFoto: Deník/ Jaroslav Sýbek

Hosté přitom měli problémy se sestavou. Na marodce mají momentálně hned několik hráčů. „Je fakt, že nějaká zranění máme, takže jsme museli trochu improvizovat. Ale celou dobu jsme říkali, že potřebujeme široký kádr a teď jsme rádi, když ho skutečně máme,“ přikyvuje asistent trenéra Luboš Rob.

Začátek zápasu ale jeho tým propal a inkasoval branku hned po sedmatřiceti vteřinách. „Celou dobu jsme si říkali, že začneme pozorně, abychom do desáté minuty nedostali gól. A pak jsme ho dostali hned při první střídání. Mužstvo však prokázalo svou sílu a odolnost,“ chválí svůj tým.

Václav Nedorost vyrovnal už v sedmé minutě po krásné akci dokonce ve vlastním oslabení. „Od té doby jsme podávali týmový výkon a věděli jsme, za čím jdeme. To bylo vidět i na ledě. Přitom Havířov hrál velice dobře, ale ve druhém utkání u nás byl agresivnější. Tentokrát ani jeden tým nechodil dopředu úplně na plné pecky. Hrálo se více na jistotu. Ale byl to tvrdý zápas, který měl všechny parametry play off,“ stručně Rob zhodnotil třetí vítězný zápas.

Rozhodující pro vývoj utkání byla druhá třetina, ve které byl Motor lepší a také soupeři odskočil na dvoubrankový náskok. „Odskočili jsme zaslouženě a možná jsme mohli přidat ještě jeden gól. Ale byli jsme rádi za vedení o dva góly. Play off není o nějakých střeleckých dostizích. Když se vede, tak je třeba si náskok pohlídat,“ zdůrazní.

Přesně v tomto duchu se odvíjela i třetí třetina. Havířov měl možnost vrátit se do zápasu v přesilovce pět na tři. Hosté se ale ubránili, což byl jeden z klíčových momentů zápasu. „To oslabení jsme odehráli velice dobře a pro třetí třetinu to byl rozhodující moment. Do konce zápasu tam měl Havířov ještě dvě akce, kdy nám prošel do pásma, ale to se v takovém utkání stane. Jinak jsme to měli pod kontrolou,“ chválí si Rob.

Havířovští nehráli tak agresivně jako třeba ve druhém zápase série na jihu Čech. „Nasazení a důraz tam byly z obou stran, ale hrálo se čistě, takže nedocházelo k tolika vyhroceným situacím. Emoce tam byly, ale zápas byl vedený slušně. Všechno bylo v rámci toho, co jsme očekávali,“ uzavřel své ohlédnutí za třetím utkáním.

Autor: Pavel Kortus

4.3.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 15 000 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě dělník potravinářské výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, obsluha linky, Mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na penzijní připojištění, systém kafeterie. Pracoviště: Kostelecké uzeniny a.s., provoz planá nad lužnicí, Průmyslová, č.p. 499, 391 11 Planá nad Lužnicí. Informace: Petra Varačková, +420 724 067 818,381 419 363.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: úklid kanceláří a šaten, Požadavky: samostatnost, spolehlivost, Zázemí stabilní společnosti, možnost zkráceného úvazku, závodní stravování, příspěvek na ŽP a další zaměstnanecké benefity, kontakt: tel., e-mailem, osobně 7:00 - 14:00. Pracoviště: Maba prefa spol.s r.o., Čtvrť J. Hybeše, č.p. 549, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1. Informace: Soňa Břešťáková, +420 381 207 016,724 506 363.

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 18 100 Kč

Brusiči nástrojů a kovů brusič nástrojů a kovů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18100 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: placené ubytování, kontakt tel. nebo e-mailem, místo výkonu práce: KOVOSVIT MAS, a.s. - Sezimovo Ústí. Pracoviště: Petramont s.r.o., organizační složka, kovosvit mas a.s, náměstí Tomáše Bati, č.p. 419, 391 02 Sezimovo Ústí 2. Informace: Jozef Fečanin, +420 004 219 480 028 31.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: kontakt e-mailem nebo tel. do 14:00. Pracoviště: G - centrum tábor- vývařovna světlogorská, Světlogorská, č.p. 2771, 390 05 Tábor 5. Informace: Růžena Bendová, +420 381 231 281.