Hokejisté Motoru České Budějovice nastoupili k utkání 38. kola WSM ligy v Havířově.
Jihočeši nezačali špatně, ale puk do soupeřovy sítě dopravit nedokázali. Blízko k otevření skóre byla dvakrát Lukáš Květoň, gólman Havířova Laco byl pozorný.
Domácí Petran v polovině první třetiny natáhl k bombě, netrefil, jak chtěl, ale rozbil tvrzené sklo. Rozhodčí poslali týmy do kabin, na ledové ploše se v Havířově dohrávala polovina první třetiny a zároveň hned druhá část hry.
Motor využil své šance, Heřman dvěma góly vytáhl skóre na 2:0.
V závěru domácí dokázali snížit. Jihočeši ale v čele s brankářem Gábou vyrovnání nepřipustili.

38. kolo WSM ligy: Havířov – ČEZ Motor ČB 1:2 (0:0, 0:2, 1:0), branky a nahrávky: 46. Kanko – 24. Heřman (Pavlin, Šulek), 37. Heřman (Vráblík, Šulek). Diváci: 1589. Motor: Gába – Žovinec, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vráblík, Suchánek, Mazanec, Mucha – Chovan, Pajič, L. Květoň – Heřman, Nouza, Šulek – Hřebejk, Škoda, Kuchejda – Babka, Guman.
OSTATNÍ: Jihlava – Ústí 4:0, Třebíč – Frýdek M. 2:0, Most – Kadaň 3:2, Litoměřice – Benátky 2:3. Kladno – Prostějov 3:2 s.n. , Slavia – Přerov 3:2 s.n.

Čelo tabulky: 1. Motor 83, 2. Jihlava 72, 3. Kladno 72.