V Kuki aréně jako první udeřili Rytíři, ale vedoucí tým soutěže do přestávky vyrovnal a dvěma zásahy v prostřední části získal náskok. Na začátku třetí periody Hluboká stáhla manko na rozdíl jediné trefy, ale v 56. minutě jí vzal naději na vyrovnání Januška.

Derby týmů z Táborska na soběslavském ledě velké drama nepřineslo. Veselí se sice brzy ujalo vedení, ale domácí během dvou minut otočili skóre a pak navyšovali svůj náskok.

Herně vyrovnané střetnutí bylo k vidění na píseckém ledě, kde Vimperk zvítězil především proto, že Radomyšl nedokázala i zásluhou výborného hostujícího brankáře Dvořáka proměňovat šance.

Poslední Božetice sice v souboji se Strakonicemi vstřelily první branku, ale pak už se trefoval jenom favorit, jenž po zisku tří bodů vystřídal na třetí příčce veselskou Lokomotivu.

V Jindřichově Hradci se nehrálo, protože jejich českokrumlovský protivník požádal kvůli rozsáhlé marodce o odložení zápasu.

Krajská liga mužů má nyní vánoční pauzu a po ní se opět rozjede o prvním lednovém víkendu

Hluboká nad Vltavou Knights – HC Milevsko 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. Moudrý (M. Hanzal, Matys), 43. Matys (M. Hanzal) – 15. Vochozka (Suchan), 22. Chocholoušek (Januška), 31. Suchan (Kohout, Řezáč), 56. Januška (Řezáč, Blažek). Rozhodčí: Trnka – Mašek, Diviš. Vyloučení: 9:9, navíc Škopek (Hlu.) do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 250.

Spartak Soběslav – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Novák (Škoda, T. Tržil), 6. Žákovský, 29. Slabý (Nevšímal), 33. Škoda (Hák), 39. Himpan (Pauš, Kučera), 50. Šrubař (Žákovský, Nevšímal), 55. Duda (Škoda) – 4. Marcilis (Benda, Klimeš), 36. Pechlát (Bláha, Novotný). Rozhodčí: Hamr – Bušta, Lang. Vyloučení: 5:7, navíc Vaněk (Ves.) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 444.

Sokol Radomyšl – HC Vimperk 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Dubský (Sýbek) – 18. Novotný (Turek, Korous), 25. Korous, 60. Novotný (Korous, Vavřík). Rozhodčí: Lukáš – Loucký, Velíšek. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváci: 34.

TJ Božetice – HC Strakonice 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 5. Kratochvíl (Jelínek, Brož) – 7. Přibyl (Andrle, Mikeš), 20. Andrle (Mikeš, Novák), 21. Vráblík (Řehoř), 37. Vráblík (Hradský), 46. Kantor (Němec, Kovář), 50. Vráblík (Jiřinec, Kantor). Rozhodčí: Ondřej – Hron, Kopřiva. Vyloučení: 9:6. Využití: 0:2. Diváci: 36.