"Čtyřiadvacítka je moje číslo, tato akce koná už počtyřiadvacáté," vyprávěl s úsměvem na tváři jeden z hlavních organizátorů Pavel Pajky Vágner. Pořadatelství se v roce 2021 zhostili fandové klubu Madeta Motor České Budějovice. "Titul vyhraje Motor, to je jasná věc. O ničem jiném neuvažujeme. Věříme tomu. A kdo bude druhý? To nás nezajímá," říkal Vágner a přidávali se k němu i jeho kolegové. "Já si myslím, že vyhraje Dynamo," oponoval fanoušek Pardubic, který ale rychle doplňoval: "Tady jsem v Budějovicích, že? Dynamo je fotbal, aha. To jsem si neuvědomil. Já myslím samozřejmě pardubické hokejové Dynamo," upřesnil. Kladeňák dorazil dokonce v kiltu: "Měl bych říct, že vyhraje Kladno. Ale neřeknu. Zvítězí ten nejlepší. Hlavní je, že my jsme tady všichni kamarádi."

Stezku vyčistili hasiči v rekordním čase
Skvělá práce. Stezka je průjezdná. A bezpečná. Sportovci posílají poděkování

Pořadatelé připravili posezení, soutěže, zábavný program. "Hraje se čára, nohejbal, je toho opravdu hodně," přikyvoval v dresu Motoru České Budějovice Jan Žižka. "Máme tady stiga hokej, nejlepší si jeden stadion odnese domů," popisoval Pajky Vágner. "Dřív se dodržovalo, že se letní setkání střídala Čechy - Morava, teď už to tak pravidelné není. Ale vždycky se v létě rádi vidíme, už se těšíme, až to začne. Až budeme mít možnost vyrazit na stadiony," doplnil.

Je jasné, že všem fanouškům přání vyhrát extraligu nevyjde. "A když ne, tak tu ligu stejně propijem a stejně propijem," zazpívali si fandové na setkání, které se uskutečnilo v českobudějovickém vodáckém areálu Lídy Polesné.