První zápas odehrály táborské hokejistky proti Bolkám a hned v úvodu turnaje si vyzkoušely samostatné nájezdy, neboť po třech částech se narodila remíza 1:1 (branka Tábora Jana Šonková). Zkušenější hráčky z Mladé Boleslavi nakonec tuto loterii rozhodly ve svůj prospěch.

Koncovka úvodního duelu Mamby nikterak nepoznamenala a s vervou se pustily do boje s Jičínskými Mankami. Ve druhém utkání v řadě za sebou bojoval táborský tým do posledního dechu, z ledu si však odvezl porážku 1:4 (Jana Šonková).

Poslední a nejnapínavější bitvu v náchodském turnaji svedly hráčky od Jordánu s domácím celkem. Vyrovnaný zápas nakonec zapsal do kroniky HC Mamby historicky první vítězství, a to v poměru 2:1. Oba góly Tábora zaznamenala Simona Bažantová a lví podíl na úspěchu má i výborně chytající gólmanka Tereza Vojtová.

O celkovém pořadí se rozhodovalo v jeho závěrečném duelu mezi Náchodem a Bolkami. Po napínavé bitvě slavil pořadatelský tým výhru na nájezdy, což pro Mamby znamenalo zisk stříbrných turnajových propriet. A nejen to – z Náchoda si nadšená „hadí družina“ odvezla i cenu pro nejlépe tančící tým.

„Všichni jsme si turnaj velmi užili a na krásném výsledku měla podíl každá Mamba,“ shodli se trenéři Tomáš Prštický a Petr Susko. „Každá Mamba měla svůj podíl na tomto krásném výsledku. Holky drží spolu, jsou skvělý tým, a zároveň nás těší jejich obrovské nadšení pro hokej. Od září je na nich vidět neskutečný progres v bruslení i ve vnímání hry a práce s pukem. I tak ale mají ale před sebou dlouhou cestu ve zdokonalování svých hokejových dovedností,“ dodali šéfové mambí střídačky.