V konfrontaci s účastníkem mezinárodní EBEL Jihočeši neuspěli. Přijeli v trochu okleštěné sestavě bez obránce F. Nováka a útočníků Dostálka s Vlčkem, v brance byl opět Kváča.

Hosté prožili naprosto katastrofální vstup do utkání, když po pouhé minutě a osmi vteřinách prohrávali už 0:2. Nejprve se dorážkou prosadil Stehlík a po něm propálil Kváču z kruhu Číp.

Střídačka Motoru reagovala oddechovým časem a nápor Orlů se podařilo přece jen přibrzdit. Hosté přežili ještě několik dalších šancí soupeře a v polovině zápasu sami uhodili. Obránce Mucha vypálil tvrdě těsně vedle a Nedorost vrátil kotouč do sítě.

Znojmo si však vzalo ještě do konce druhé třetiny dvoubrankový náskok zpátky. V přesilovce překonal Kváču Račuk.

Ve třetím dějství Kváča kapituloval počtvrté, když ho po rychlé Němcově přihrávce překonal Yellow Horn. Závěr zápasu ještě zpestřila bitka Stehlíka s Marcelem, ve které měl navrch domácí hráč.

Branky a nahrávky: 1. Stehlík, 2. Číp, 37. Račuk (Číp, Plíhal), 45. Yellow Horn (Němec) – 33. Nedorost (Mucha). Vyloučení: 5:9 (navíc dom. Stehlík a host. Marcel do konce), využití: 1:0. Rozhodčí: Skopal, Čech – Reich, Lukš. Diváci: 1875.
ČEZ Motor: Kváča – Fillman, Marcel, Mucha, Pýcha, Pavlin, Vráblík, Kachyňa – Crowder, Pajič, Nedorost – Čermák, Galamboš, M. Novák – Šulek, Káník, Heřman – Doktor. Trenéři Stavjaňa, Štrba a Bombic.