Proč jste se před minulou sezonou rozhodl opustit Chance ligu a působit v Táboře?
 Sezonu před tím jsem právě v Chance lize strávil. Když jsem si to ale potom nějak dával dohromady, už mi to vůbec nedávalo smysl. Za svoji krátkou kariéru jsem se dost nacestoval, všechno bylo fajn a něco mi to určitě dalo. Pokračovat někde v Chance lize by pro mě ale bylo smysluplné někde blízko Českých Budějovic, což nikde momentálně není, a nebo za lukrativních podmínek někde jinde. O ty jsem si ale popravdě tou sezonou před tím nijak zvlášť neřekl. Ani rozšiřování a úroveň Chance ligy tomu vůbec nenahrávaly. Tábor mě tedy oslovil a naplnil moje představy.

Co se vám v Táboře nejvíc líbí?
 Člověk je v ambiciózním týmu, kde se dobře trénuje, v kabině jsou kluci z regionu a panuje dobrá atmosféra jak v mužstvu, tak i při zápasech díky skvělým fanouškům. Věřím, že se Tábor o patro výš zase dostane.

Jste velký obránce. Líbí se vám důrazná hra a nebojíte se shodit rukavice, když je to potřeba?
 Důrazná hra se mi líbí, když je účelová a k něčemu vede. Jsem toho názoru, že je většinou lepší vzít puk a hrát s ním, než někoho narazit a kotouč jen honit. Myslím, že i hokej se posunul jiným směrem. Hráči jsou spíš rychlejší a mrštnější než nějací tvrďáci. Určitě jsou ale i momenty, kdy je důrazná hra potřeba a tým to nakopne.

Kolikrát jste se na ledě bil?
 V životě jsem byl asi jen v jedné bitce a moc ran jsem nerozdal, takže to není úplně něco, co bych vyhledával. Spoluhráče bych se ale určitě zastal.

Říkal jste, že máte v Budějovicích vinotéku. Jak se v takovéto složité době daří v podnikání? A je to těžké, když hokej neběží?
 Doba samozřejmě podnikání vůbec nenahrává. Je to spíš o přežívání, což rozhodně není zábava. Naštěstí mám více aktivit a činností, které mě uživí i mimo něj. Provoz vinotéky momentálně vůbec nejede, nicméně plánuju se do toho znovu pustit hned, jak to půjde. Hodně mě to bavilo. Hokej mi samozřejmě chybí, a hlavně ta parta kluků, která v Táboře je.