Výsledek jejich šedesátiminutového snažení nebyl příznivý a hostující tým dokráčeli k vítězství 4:0. Radostnou chvilku naopak přineslo kohoutům prodloužení, ve kterém se brzy zakutálel na jejich sezónní konto další bod.

Do vedení poslal hráče od Vltavy ve 14. minutě extáborský forvard Budík. Ve druhé části hry se Českobudějovičtí uklidnili dalšími dvěma góly. První z nich zaznamenal Petrásek už po necelých dvou minutách v přesilovce svého týmu a druhý přidal Pitel o devět minut později, tentokrát však v početní nevýhodě Motoru. Skóre v normální hrací době zpečetil ve třetí periodě Petrásek, jenž se znovu trefil jen dvě minuty po nástupu na led.

Jeho mustr použili táborští hokejisté v prodloužení a v čase 61:45 rozhodl o zisku bodu pro domácí celek Kofroň starší.

V sobotu se dorostenecký výběr Tábora představí svým příznivcům naposledy. Tečku za sezonou, ve které vyválčil úspěch v podobě záchrany nejvyšší soutěže, udělá v duelu se sestupujícím Žďárem nad Sázavou. Úvodní buly padne v 16.15 hodin.