Do přípravy hokejových Kohoutů si to namířili dva mladí útočníci, které pojí s Táborem pevné pouto: Aleš Krátoška a Dominik Točík.

Jméno Aleš Krátoška rozhodně není pro hokejové fandy od Jordánu neznámé. Otec jednadvacetiletého forvarda patří k nejznámějším odchovancům táborského klubu a četné starty v extralize vyzdobil ziskem mistrovského titulu s pražskou Slavií v sezoně 2002 – 2003. Později působil v zahraničí.

Aleš Krátoška junior doprovázel svého otce na jeho hokejových štacích. První krůčky udělal v Plzni, později působil v mládežnických výběrech Slavie, Českých Budějovic, Olomouce, Letňan a naposledy Hradce Králové. Právě odtud se v minulé sezoně dostal k prvním seniorským startům v barvách Litoměřic, za které odehrál ve druhé nejvyšší soutěži 21 zápasů s bilancí 1 gólu a 3 asistencí. Do přípravy HC Tábor se zapojil už v minulém týdnu a měl by v klubu hostovat z královéhradeckého Mountfieldu do konce aktuální sezony.

Dvacetiletý šikovný útočník Dominik Točík by měl vyrukovat do přípravy táborského týmu v pátek. Odchovanec soběslavského Spartaku už u Jordánu v minulosti působil a okusil i spolupráci se současným koučem „áčka" Tomášem Matušíkem. Letní přípravu načal mladý útočník v prvoligovém kádru Motoru České Budějovice, kde se ovšem stal obětí první selekce kádru a odešel hostovat do David servisu. V jeho barvách absolvoval šest přípravných a dva mistrovské zápasy, poté ho však vyřadily ze hry zdravotní potíže. Nyní by se měl vrátit na druholigová kolbiště v modro-bílých barvách Kohoutů.