K zimnímu stadionu dorazila v pátek zhruba stovka lidí. Někteří z nich si s sebou vedle fotoaparátů přinesli i devatenáct let staré vzpomínky, kdy Aleš Krátoška poprvé představil Táboru extraligovou pohárovou trofej, tehdy ještě jako hráč pražské Slavie. Na místě nechyběli mimo jiné ani trenéři Jaroslav Svejkovský a Pavel Vavera, kteří před lety rozvíjeli talent úspěšného táborského odchovance.
 „Jsem moc rád, že si sem lidé našli cestu. Mám tady své blízké a hodně známých, se kterými jsem se moc rád potkal. Rozhodně stálo za to sem pohár přivézt,“ nechal se slyšet Aleš Krátoška, jenž se v uplynulých týdnech ponořil do práce v HC Tábor coby generální manažer klubu.

Lidé si od stadionu odnesli památeční foto i podepsanou mistrovskou kartičku Aleše Krátošky a někteří z nich využili i možnost zvednout brilantně vyvedenou trofej nad hlavu. Patnáctikilový klenot, o který bojují extraligoví hokejisté od sezony 2013/2014, jim dal zabrat.
 „Já jsem si pohár jenom potěžkal. Přišel mi menší než v televizi, ale těžký je tedy hodně. Ve finále jsem fandil Spartě, ale i Třinec se mi líbí,“ poznamenal upřímně třináctiletý fanoušek táborských kohoutů Marek Votava ze Sezimova Ústí.