Táborsko zvítězilo po skvělém týmovém výkonu i po jeho skvělém individuálním výkonu 4:1. Když usedal do klubového autobusu, hlavou se mu honily čtyři zásahy do černého, ale také situace, kdy zaváhal. Čtyři góly ale převážily všechno.

Kolik jste bezprostředně po utkání přijal gratulací na mobilním telefonu?
„Přišlo mi asi pět nebo šest esemesek, nic mimořádného. Pak jsme si zavolali s rodiči."

Dal jste v dospělé kategorii někdy čtyři branky?
„Ne, nedal. Já mám radost z každého vstřeleného gólu. Ale to, že jsem dal čtyři, je vážně super!"

V podobných případech takto úspěšný střelec musí něco zaplatit do klubové pokladny. Už vás pokladník Aleš Kočí k něčemu vyzval?
„Jo, už mě pošťuchoval, říkal, že mě to bude něco stát. V takovém případě každý rád do klubové pokladny zaplatí."

Skóroval jste čtyřikrát až ve druhé půli. Ale v té první jste byl gólu také blízko, ne?
„Měl jsem velké šance už v prvním poločasu. Jednou jsem střílel vedle, podruhé doprostřed brány. Až teprve ve druhé půli mi to tam začalo padat. První gól jsem dal hlavou po nádherném centru Luboše Tusjaka. Snažil jsem se jen trefit bránu. Šlo to do protipohybu brankáře a s pomocí tyče míč skončil v síti. Zaplaťpánbu…"

Vítězného gólu na 2:1 jste dosáhl méně fotbalovým způsobem…
„Asi to bylo oběma koleny. Odražený balon opět šel do protipohybu brankáře, který reagoval na střelu Vaška Kotrby. Byli jsme ve vápně s protihráčem blízko u sebe, je možné, že jeho míč také trefil."

Proměnil jste také dva pokutové kopy po faulech na vaše spoluhráče. Věřil jste si?
„Věřil. Zejména u té první penalty. Obě penalty jsem kopl do stejného místa. U první šel brankář na druhou stranu, při druhé si na míč sáhnul, ale nedosáhnul."

Tým vstřelil více branek než jednu. Výsledek 4:1 mu jistě pomůže…
„Výsledek 4:1 je krásný. Jsme rádi, že jsme nehráli zase 1:1. Už jsme potřebovali vyhrát. Navíc je to výhra zvenku, hráli jsme na hřišti silného soupeře. Pětkrát jsme neprohráli, doufám, že nám to vydrží. Chceme příště znovu zvítězit."