Domácí trenéři Jiří Lerch a Petr Skála vedle Otepky a Riegla, kteří byli před začátkem sezony na farmu přeřazeni, ze širšího kádru ligového áčka k dispozici měli i Křížka, Nováka, Halamu, Hanzlíka, Klesu a Linharta, nemenší kvalita ale byla i na straně hostí, kteří fungují jako farma pražské Dukly (mj. Martin Hyský, Matěj Hanousek či nestárnoucí František Koubek).

Herní zkušenost hráčů obou týmů byla znát, hlavně v první půli šlo o taktický souboj a do větších šancí se hráči ani jedné z obou stran dlouho nemohli dostat. Domácí hrozili spíš ze standardek: v 9. minutě po Otepkově trestném kopu mířil hlavou nepřesně Halama, pomezní sudí ale stejně viděl ofsajd, sedm minut nato po dalším Otepkově přímém kopu sklepl Klesa míč opět na Halamu, jenž z vápna ale branku hostí o dobrých deset metrů překopl. Ve 29. min. Riegel hlavičkoval po Hanzlíkově rohu už přesně, brankář Šebek ale jeho střelu kryl.

Ani hosté se do strakonické šestnáctky nedostávali, proto se snažili zaskočit Křížka zpoza vápna, strakonický gólman si ale s ranami Tenkla a Dvořáka bez potíží poradil.

Jenže v 72. minutě Halamovu riskantní rozehrávku poblíž vlastního vápna hostující Čelustka zachytil a nabíhající Dvořák z jeho prudkého centru zblízka málem protrhl síť – 0:1. A než se hráči Strakonic z tohoto úderu probrali, využil dalšího zaváhání v obraně domácích Jíra – 0:2.

Během dvou minut vyrovnaná partie měla prakticky už svého vítěze. V 83. min. sice Zeba z penalty za držení hráče ve vápně snížil na 1:2, víc toho už však Jihočeši nestihli.

Strakonice – Kunice 1:2 (0:0)

Branky: 83. Zeba (pen.) – 72. Dvořák, 74. Jíra. ŽK: Hanzlík – Balšánek. Diváci: 80. Rozhodčí: Blaschke – Šedivka, Valenta.

Strakonice: Křížek – A. Dvořák, Riegel, Halama, Novák – Klesa, Petráň, Zeba, Otepka (68. Slavík), Hanzlík (85. Vaněk) – Linhart.