Prvoligoví Severočeši jsou na soustředění v nedalekém Písku a po dohodě s jihlavskými činovníky si vybrali za dějiště vzájemného souboje právě město nad Jordánem.

V prvním poločase byli „domácí“ Teplice aktivnějším týmem a po zásluze si vypracovali dvoubrankové vedení. Druhá půle přinesla odlišný obrázek. Jihlavští po deseti minutách hry snížili a od té chvíle se chopili iniciativy. Druholigovému celku z Vysočiny se nakonec podařilo vyrovnat na spravedlivých 2:2, což je pro něj jistě cenný výsledek

FK TEPLICE – FC VYSOČINA JIHLAVA 2:2 (2:0)

Branky: 10. Žitný, 39. Paradin – 55. Maksimović, 73. Klobása, diváků: 150.

Sestavy - FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Jeřábek (65. Čmovš), Shejbal (60. Hasil), Paradin - Hora (60. Kostka), Kučera, Trubač (60. Šup), Moulis (46. Ljevaković) - Žitný - Mareš (60. Jindráček). FC Vysočina Jihlava: Vejmola – J.Pavlík (23. Svoboda), Tlustý (46. Vedral), Tijani (73. Křišťál), Novotný (46. Trajković) – Smejkal (61. Beltran), Vaculík (61. Lacko) – Mikuš (71. M.Pavlík), Zoubele (61. Javůrek), Novák (46. Maksimović) – Milošević (46. Klobása).