Ve vítězném tažení pokračuje nováček ze Sokola Sezimovo Ústí, který zdolal silný Rudolfov a už se mu ve spodních patrech tabulky dýchá o poznání volněji. Důležité tři body vybojovali v zápase s posledním týmem tabulky také hráči Dražic.

Zajímavý zápas s vítězným koncem odehrála vedoucí Želeč, a to v Olešníku. Na lavičkách obou mužstev se opět potkali dva bývalí spoluhráči a trenérští parťáci, domácí Ladislav Táborský a želečský Roman Lukáč. Na trávníku proti sobě stanuli bratři Michal a Jiří Rabiňákovi, přičemž spokojenější byl po utkání starší Jiří.

Jediným z okresních zástupců, který tentokrát opouštěl přeborové bojiště s nepořízenou, byl mladý výběr Táborska B. Z Katovic si odvezl pětibrankový debakl.

SOKOL SÚ – RUDOLFOV 1:0 (0:0)

Branka Sezimova Ústí: Nikl.
Michal Sokolt, trenér Sokola Sezimovo Ústí: „Tři body ze zápasu s kvalitním soupeřem jsou pro nás samozřejmě ohromně cenné a těší nás, že jsme natáhli vítěznou šňůru. Na druhé straně musím říct, že jsme paradoxně odehráli jedno z těch horších utkání. Navíc jsme neproměnili snad šest nebo sedm vyložených šancí, jinak jsme mohli být v klidu. Výhru ale samozřejmě bereme všemi deseti.“
SOKOL S. ÚSTÍ: Plachý – Bartáček, Vilímek, Sazma, Podroužek – Mrúz (46. Nuhlíček), Šmíd, Hoffmann, D. Novotný (79. Hladík) – Nikl (84. Žilinčík), Kutner.

Autor jediné branky utkání Matej Mrsić vlevo v souboji s Juroškou.
Fotbalisté Táborska doma vyválčili důležité tři body nad silným Třince

DRAŽICE – N. VČELNICE 1:0 (0:0)

Branka: P. Novotný.
Marian Horka, trenér TJ Dražice: „Zápas se mi hodnotí dobře. Po dlouhé době jsme konečně vyhráli, navíc jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Pohříchu jsme skórovali pouze jednou po důrazu Novotného. Soupeř naší bránu ani neohrozil a svoji hrou mě docela zklamal. Pochválit tentokrát musím celý tým.“
DRAŽICE: Baka – Valášek, Horka, Fořt, Bareš – P. Novotný (68. M. Stuchlík), Hořejší, D. Štecher, Veselý – J. Štecher (89. Kos), L. Stuchlík (86. Kouřil).

KATOVICE – TÁBORSKO 5:0 (4:0)

Martin Štica, trenér FC MAS Táborsko B: „V prvním poločase na nás domácí vlétli, hráli agresivně a výborně do ofenzívy. Než jsme se vzpamatovali, bylo to 0:3 a závěru půle jsme dostali ještě jeden gól. Druhý poločas už jsme odehráli lépe. Řekli jsme si, že se ho pokusíme vyhrát, ale to nám zhatil brzy inkasovaný pátý gól i naše další neproměněné šance. Vítězství domácích je naprosto zasloužené.“
TÁBORSKO B: L. Novák – Víteček, Škarda, Mácha, Peterka – Štefl (60. Volf), Říha (64. Rytíř), Větrovský, Drs, Vozihnoj – Veselý.

OLEŠNÍK – ŽELEČ 1:3 (0:2)

Branky Želeč: Novotný 2, Kosobud.
Roman Lukáč, trenér Sokola Želeč: „Za krásného počasí jsme si užili krásný sobotní den. Jedinou vadou na kráse bylo prázdné přilehlé koupaliště, takže se tentokrát nebylo na co dívat. Po fotbalové stránce jsme si to ale vynahradili. V celém utkání jsme byli jasně lepší, až na posledních deset minut, kdy se kluci přestali hýbat a soupeř toho využil ke snížení.“
ŽELEČ: Blažek – Škrábek, Pavličko, Kosobud, J. Rabiňák – Fiala, Barteska (62. Holub), Kukučka, Šváb (80. Stránský) – Bosnyak (68. Brůžek), Novotný.