Z trojice reprezentantů táborského regionu měl tentokrát pádný důvod k radosti pouze celek Dražic, který se v nedělním domácím střetnutí proti Jindřichovu Hradci dočkal svého prvního bodového zisku.

Herní zlepšení oproti předchozím přeborovým vystoupením vykázalo také mužstvo z Chýnova, v duelu na Hluboké však doplatilo na střeleckou impotenci a nakonec prohrálo zápas jediným inkasovaným gólem.

Jednoznačně nejtěžší úkol plnili o víkendu fotbalisté veselské Lokomotivy, kteří na svém trávníku přivítali postupového kandidáta z Českého Krumlova. Domácí nováček se v zápase ujal vedení a dlouho sahal po cenném zisku, deset minut před koncem ale podruhé udeřili hosté a odvezli si všechny tři body.

DRAŽICE – J. HRADEC
3:1 (3:1)
Branky Dražic: Novotný, Voneš, vlastní.
Miloš Veselý, hrající trenér TJ Dražice: „Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně a zaslouženě se dostali do vedení.Bohužel jsme pak ale umožnili hostům, aby vyrovnali. Naštěstí jsme dokázali do poločasu vstřelit další dva góly, díky kterým jsme získali klíčový náskok. Ve druhém poločase nás totiž soupeř trochu přitlačil, my jsme však pro nsá důležité vítězství uhájili“
DRAŽICE: Rokos – Janda, Dvořák, L. Fořt, R. Fořt – Novotný(68 Pinc), Veselý, Majer, Voneš – Peclinovský (83. Fák), Kromka.

HLUBOKÁ – CHÝNOV
1:0 (1:0)
Milan Mládek, trenér FC Chýnov: „Podali jsme jednoznačně zatím nejlepší výkon v sezoně. Kluci si na hřišti plnili to, co jsme po nich požadovali. Do poločasu jsme chtěli udržet čisté konto, což se nám bohužel nepodařilo. Sami jsme si naopak vytvořili šest stoprocentních šancí, ty ale nedokážeme proměňovat, což nás hodně sráží. Kluci jsou pak naštvaní sami na sebe. Když ale budeme takto hrát i v dalších zápasech a konečně nám to tam začne padat, můžeme mít klidný podzim. Teď už se připravujeme na Dražice. Je to pro nás klíčové utkání a já doufám, že ho zvládneme.“
CHÝNOV: Soukup – K. Zadražil, Václav Hruška (83. Přibyl), Hlinka, Sedláček – V. Zadražil, Mládek, Havel, Vlastimil Hruška – Hňup (70. Svačina), Doubrava.

VESELÍ n/L. – Č. KRUMLOV
1:2 (1:0)
Branka Veselí: Elleder.
Ladislav Táborský, trenér Lokomotivy nad Lužnicí: „Český Krumlov u nás prokázal, že má velmi dobře poskládaný tým, a jeho vítězství dva jedna je asi zasloužené. V prvním poločase jsme ale byli lepší my a ujali jsme se vedení. Můžeme hodně litovat neproměněné tutovky Líkaře z úvodu druhého poločasu a následné další šance. Poté už nás soupeř zatlačil, na naši branku se valil jeden útok za druhým a hosté nakonec stihli výsledek otočit. Pokud bych měl někoho vyzdvihnout, pak je to brankář Vančata.“
VESELÍ n/L.: J. Vančata – Kubec, Zeman, Lukáš, Novák – Hruška (76. Karták), Elleder, Janoušek (65. M. Vančata), Líkař, Hájek – Mikeska.