Ve velkolepém tažení pokračují hráči Soběslavi, pod jejichž nájezdem tentokrát lehlo popelem i obávané hlubocké podzámčí. Také dražičtí fotbalisté zvládli na výbornou venkovní duel, a to v Sedlici, odkud si prozatím odvezl jediný bod pouze nováček z Plané nad Lužnicí. Ten by bral podobný asi i po sobotním střetnutí s Olešníkem, tomu však musel tentokrát zaplatit třemi body za učebnicovou lekci z produktivity. Také zbylí dva zástupci táborského okresu inkasovali tříbrankové porážky. Želečtí přišli zkrátka na hřišti písecké rezervy a veselská Lokomotiva pohořela na přeboru nedůstojném fotbalovém plácku v Rudolfově.

PLANÁ n/L. – OLEŠNÍK 0:3 (0:2)

Ladislav Táborský, trenér Sokola Planá nad Lužnicí: „Výsledek 0:3 vypadá jednoznačně, ale průběh zápasu takový nebyl. Olešník nás jednoznačně předčil hlavně v produktivitě, i když musím říct, že má hodně šikovný a kvalitní mančaft. Naše hra až tak špatná nebyla a řekl bych, že jsme měli z celkového pohledu i více ze hry. Bohužel jsme ale znovu neproměnili spoustu šancí. Vrátili jsem v tomhle směru tak trochu na začátek sezony, kdy to bylo podobné."
 PLANÁ n/L.: Brandštýl – Sedláček, Fořt, Kolský, Šahajda – Pösinger (68. Janovský), Havel, Welzl, Štiak – Trčka, Pěknic.

HLUBOKÁ – SOBĚSLAV 0:4 (0:2)

Branky: Šmídmajer 2, Polišenský, T. Mazouch.
 Radek Hajič, trenér FK Rašelina Soběslav: „Zápas jsme vyhráli naprosto zaslouženě, i když se dá souhlasit s tím, že to nemělo skončit až tak výrazným výsledkem. Na druhé straně jsme ale byli po celý zápas aktivnější, fotbalovější a měli větší chuť do hry. Pravdou je, že domácí Kiraly měl za stavu 1:0 a pak i 2:0 šance, ze kterých mohl skórovat. Jak už jsem ale řekl, zápas jsme měli pod kontrolou a prožili jsme na Hluboké příjemné dopoledne. Potřebovali bychom teď tohle vítězství potvrdit doma s Planou nad Lužnicí, což bude zase úplně jiný zápas."
 SOBĚSLAV: Kuník – Madar, Podráský, Boháč, Hromada (46. Maršík) – T. Mazouch, M. Mazouch (79. Žalda), Chotovinský, Peltán – Šmídmajer (74. Polišenský), Dvořák (86. Doležal).

PÍSEK B – ŽELEČ 4:1 (2:0)

Branka Želče: Petr.
 Roman Lukáč, trenér Sokola Želeč: „Utkání se rozhodovalo v první půlhodince, kdy jsme na rozdíl od domácích pohrdli penaltou. V dalším průběhu jsme vyrobili příliš mnoho individuálních chyb, za které nás Písečtí mladíci uměli potrestat. Potřebovali bychom sehnat nový scénář, protože ten starý, podle kterého nedáme šance a pak zbytečně inkasujeme, je už okoukaný."
 ŽELEČ: Hovorka – Prokeš, Kubec, Petr, Janošík – Sokolt, Majer, Barteska, Holub, Brůžek (43. Kordina) – R. Novotný.

RUDOLFOV – VESELÍ n/L. 3:0 (2:0)

Václav Kotyza, trenér Lokomotivy Veselí nad Lužnicí: „Už v šesté minutě jsme domácí posadili na koně chybnou malou domů Fischera a o pět minut později jsme si nepohlídali autové vhazování. Na malém, hrbolatém a navíc podmáčeném hřišti už jsme pak neměli šanci uspět. Za celou dobu jsme si na něj nedokázali zvyknout, zatímco soupeř samozřejmě umí těchto podmínek využít. Když jsme mu navíc takhle nabídli dvoubrankové vedení, nemohli jsme samozřejmě pomýšlet na úspěch."
 VESELÍ n/L.: Plachý – Koktavý, Fukal (70. Karták), Lukáš, Kotyza (87. Čech) – Kolář (63. Hájek), Maruška, Nuhlíček, Fischer – Ježek (82. Plocek), Klestil (63. A. Hruška).

SEDLICE – DRAŽICE 2:3 (1:1)

Branky Dražic: Hojdar 2 – obě z penalty, Stuchlík.
 Miloš Veselý, trenér TJ Dražice: „Sehráli jsme velice náročné utkání, jak po fyzické, tak hlavně po psychické stránce, protože zdejší fotbalové prostředí je opravdu velmi specifické. Domácím jsme se vyrovnali v nasazení i tvrdosti v osobních soubojích. Do utkání jsme navíc aktivně vstoupili a naprosto zaslouženě se ujali vedení z penalty po ruce jednoho ze sedlických hráčů. Do té doby jsme ještě měli minimálně dvě vyložené brankové příležitosti. Bohužel jsme nezvládli konec první půle, kdy nás soupeř ohrožoval zejména ze standardních situací. Druhý poločas jsme zvládli ještě lépe něž ten předchozí a zaslouženě dovedli zápas k vítězství. Litovat můžeme jen toho, že jsme v závěru nevyužili několik slibných protiútoků, a nerozhodli tak utkání dřív. I tak jsme ale ten konec zvládli dobře a domácí nepustili do tlaku. Hráči podali opravdu velmi kvalitní výkon a odměnou jim byla hodně veselá a dlouhá cesta domů."
 DRAŽICE: Boček – Valášek, Hojdar, Fořt, Hořejší – Hadáček (75. P. Novotný), Vakoč, Bareš, K. Novotný (88. Kos) – Stuchlík (90. Kaše), Horka.