Střetly se týmy, které skončily ve svých základních skupinách na druhých místech. Vítězem střetnutí se stala Dukla, která otočila nepříznivý vývoj skóre z 0:1 na 2:1. Na testech je v jihočeském klubu mostecký ofenzivní čtyřiadvacetiletý univerzál Martin Surynek.

Hodnocení trenéra FCT Radima Nečase: „Vedli jsme 1:0 brankou Traoreho a celkově jsme odehráli velmi dobrý první poločas navzdory tomu, že jsme prospali začátek a Dukla měla dvě brankové příležitosti. Podržel nás však brankář Toma. Pak se hrál vyrovnaný zápas, v němž jsme měli možná i více šancí než soupeř. Ve 38. minutě jsme inkasovali na 1:1 ze sporné situace, kdy naši hráči reklamovali ofsajd, asistent rozhodčího ale nechal hrát. Do druhého poločasu jsme prostřídali hráče. Dukla byla lepším týmem, měla míč častěji na kopačkách, ale i my jsme měli dobré příležitosti. Podruhé jsme inkasovali gól dvě minuty před koncem po střele z úhlu, kdy brankář Toma míč neviděl. Výsledek pro nás není tak důležitý jako to, že jsme odehráli velmi dobrý zápas proti kvalitnímu soupeři. Hráče by to mělo motivovat k dalším výkonům. Do zápasu nebyl nominován kapitán Peter Mráz, který má drobné zdravotní problémy a šetřili jsme ho. Po zápase jsme se rozloučili s útočníkem Tomášem Dočekalem, kterého nebudeme angažovat. Vrací do svého klubu v Polsku. Poločas odehrál Martin Surynek, který má od Mostu umožněno, aby si hledal nový klub. Oslovili jsme ho, bude s námi asi čtrnáct dní a pak se uvidí, jak na tom bude. Je to obounohý fotbalista, který v systému naší hry může nastupovat pod hrotem nebo jako křídelní hráč. Teď nás bude čekat týden, kdy budeme trénovat dvoufázově a sehrajeme dvě přípravná utkání: ve středu s Příbramí a v sobotu s Vlašimí. Obě utkání se uskuteční na hřištích soupeřů."

Dukla Praha – FC MAS Táborsko 2:1 (1:1)

Branky: 38. Berger, 88. Kluk - 18. Traore.

Dukla Praha: Chudý - Karavajev (72. Kluk), Polom, Jeřábek (46. Vorel), Hanousek Matěj (60. Preisler) - Hanousek Marek (60. Hlinka), Koval (46. Čajič), Považanec (60. Tetour) - Děrgačev (60. Juroška), Mareš (72. Reiter), Berger (60. Vopat)

FC MASTáborsko: Toman - Sladký (46. Smetana), Hric (46. Teplý), Cíferský, Tusjak (46. J. Rabiňák) - Džafič, Javorek (46. Ciku), Traore (46. Nešický), Šiml, Surynek (46. Musiol) - Strnad (46. Dočekal)

Rozhodčí Orel - Jiřík, Arnošt