Tři body jsou o to cennější, že Ústí hrálo doma velmi dobře. Domácí Arma šla do vedení v 17. minutě, kdy zahrála šikovně signál z trestného kopu, na standardku Veverky si naběhl Zeman, který usměrnil míč do sítě. Ústí bylo nadále lepším týmem, ale skóre nenavýšilo. V brance hostí totiž podal velmi dobrý výkon Toma, který už žádnou severočeskou střelu za sebe nepustil.

Po změně stran Jihočeši už více ukazovali, že patří k elitě druhé ligy. Branek dosáhlo až v závěrečné desetiminutovce, kdy se zdálo, že Ústí odpadlo. Nejprve vypálil Džafić a u dorážky byl včas Musiol. Pět minut před koncem řádné hrací doby se driblinkem prosadil Vukadinović, po jehož akci zakončoval Presl do prázdné brány. Táborsko srovnalo svou venkovní bilanci na 4 výhry, 4 remízy a 4 prohry a v příštím kole půjde doma na Zlín.

FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko 1:2 (1:0)
Branky: 17. Zeman – 81. Musiol, 85. Presl

FK Ústí nad Labem: R. Novák – Zeman, Peterka, Valenta, Pícha (86. Dvořák) – Teplý (79. Hanich), Pavlata, Jursa, Králík (70. Vacek) – Smola, Veverka.

FC MAS Táborsko: Toma – Kotrba, Mráz, Hric, Štrbák – Cíferský (37. M. Vukadinovič) – Džafić, Javorek, Šimák, Presl – Strnad (71. Musiol).

Rozhodčí: E. Marek – Hájek, T. Kovařík
Žluté karty: 13. Peterka, 50. Teplý, 65. Veverka.
Diváci: 911.

Hodnocení trenéra FC MAS Táborsko Petra Frňky:
„Do utkání jsme vstoupili špatně. Prvních 45 minut jsme nehráli dobře, byli jsme všude druzí. Soupeř ukázal svou kvalitu a přehrával nás, vedl 1:0 a za tento výsledek jsme mohli být rádi. Ve druhé půli už jsme začali předvádět fotbal, na který jsme na jaře zvyklí. Nám se podařilo výsledek otočit, což bylo pro domácí hořké zklamání. Ústí předvedlo nejlepší fotbal, na který jsme na jaře narazili. Ivana Cíferského jsem střídal už v první půli, protože se mu na postu vykartovaného Ondry Šimla nedařilo. Prohrávali jsme a potřebovali jsme Petra Javorka více dostat do rozehrávky. V poslední desetiminutovce jsme zvýšili aktivitu a dvakrát se nám podařilo skórovat. První gól dal Musiol, který je už od zimní přípravy ve výborné formě, ale má smůlu, že nastupujeme pouze s jedním útočníkem. Na druhém gólu měl absolutní zásluhu Vukadinović, která si míč navedl a přihrál pod sebe Preslovi."