Po úvodní a nezasloužené prohře s Vysočinou Jihlava 3:2 porazil velmi silné celky FC Hradec Králové (hráno v Chýnově) 2:1 a FK Pardubice 4:2. Poslední duel memoriálu na tým čeká v sobotu 8. 8. v Chrudimi. Teprve pak se dozví, zda postoupil do semifinálové fáze ze své skupiny D.

U17 FC Vysočina Jihlava – U17 FC MAS Táborsko 3:2 (1:1)
Branky FCT: 25. a 70. Švec.
Základní sestava: Matoušek – Kolář, Anděl, Kmeťo, Laszák – Radosta, Postřihač, Císař, Větrovský – Švec, Kubec. Střídal Kocour.
Jihlava – I přes kvalitní výkon odjel jihočeský tým U17 z krásného areálu Na Stoupách bez bodu. Vyrobil totiž v defenzivě moc individuálních chyb, které soupeř trestal. Jihlava šla do vedení po rohovém kopu, pak srovnal Švec po nádherné kombinaci v ose Císař – Radosta – Kubec. Další dvě velké šance Švec neproměnil. Jihlava se dostala znovu do vedení, ale Švec po individuální akci opět vyrovnal. Další příležitosti Kubece a Postřihače zůstaly nevyužity. Dvě minuty před koncem po zbytečném rohovém kopu a závaru soupeř strhl vedení na svou stranu. Táborsko si ale prohrát nezasloužilo.

U17 FC MAS Táborsko – FC Hradec Králové 2:1 (1:1)
Branky FCT: 5. Dvořák a 71. Švec.
Základní sestava: Matoušek – Hofbauer, Anděl, Kmeťo, Laszák – Postřihač, Dvořák, Císař, Větrovský – Švec, Kubec. Střídal Radosta, Kolář, Hrubý, Panský, Mikuláštík.
Chýnov – Domácím prostředím se stal Chýnov, kde čekal silný celek Hradce Králové. Jenže jeho aktivitu Táborsko v horkém počasí zchladilo gólem Dvořáka, který si naběhl na hezkou přihrávku Postřihače a obstřelil už v 5. minutě vyběhnuvšího gólmana. V 25. minutě po rohu Hradec rozebral na pravé straně obranu Táborska a srovnal na 1:1. Ve 37. minutě nastřelil domácí Kubec z úhlu tyč. Hradečtí fotbalisté byli určitě častěji u míče a neproměnili řadu svých stoprocentních příležitostí. Šance měli i domácí, např. Radosta po přihrávce Švece netrefil ve 43. minutě prázdnou bránu. Rozhodující gól zařídil v 71. minutě Švec po přihrávce Panského. Hosté byli v utkání lepším týmem, ale Táborsko tři body vydřelo velkou obětavostí.

U17 FC MAS Táborsko – FK Pardubice 4:2 (3:1)
Branky FCT: 2. a 18. Švec, 15. Kubec (pen.), 71. Dvořák
Základní sestava: Matoušek – Kolář, Anděl, Kmeťo, Laszák – Mikuláštík, Dvořák, Císař, Větrovský – Švec, Kubec. Střídal Radosta, Hofbauer, Postřihač, Panský.
Tábor – Také proti dalším Východočechům šlo Táborsko brzy do vedení. Po dlouhém výkopu od brankáře se prodrali ve 2. minutě k zakončení Kubec a Švec. Prvně jmenovaný přihrával, druhý skóroval. Za dvě minuty bylo srovnáno. Střed obrany se totiž stal průchoďákem… V 9. minutě byl faulován Švec v pokutovém území a penaltu Kubec proměnil na 2:1. Soupeř mohl dostáhnout skóre po čtvrt hodině hry, ale jeho pokus gólman Táborska vyrazil nohama. V 18. minutě po akci Císaře přihrál Kubec Švecovi na třetí gól domácích. Pardubičtí nic nevzdali a měli na kopačkách ve druhé půli minimálně dvě až tři velké šance, které zahodili je nebo je zneškodnil brankář. Domácí byli produktivní: v 71. minutě přišla excelentní kombinace Kocoura a Císaře a na konci míč uklidil do sítě Dvořák. Čtyři minuty před koncem Pardubice ještě snížily na 4:2.