Základ úspěchu položili fotbalisté Meteoru již na podzim, kdy neztratili ani bod a měli šestibodový náskok před druhým Hradištěm.

Přemožitele našel Meteor Tábor až na jaře v 19. kole a o svém prvenství rozhodl už čtyři kola před koncem. Krajský přebor vyhrál Meteor s čtyřiapadesáti body na kontě a se skóre 124:11.

Nejlepší střelec soutěže Tomáš Dařena nastřílel 41 gólů.

Starší žáci Meteoru tak splnili svůj cíl, kterým bylo porvat se o krajský titul. „Za tímto úspěchem stojí sehranost, kvalita a týmovost všech hráčů. Klukům chci pogratulovat a poděkovat za jejich přístup. Oceňuji jejich nasazení, díky kterému na krajský titul dosáhli,“ hodnotí povedenou sezonu jeden z trenérů Kamil Duřena, jenž vedl tým společně s Miroslavem Tomáškem.

Kouč zmiňuje také přístup klubu Meteor Tábor, který žákům umožnil ty nejlepší podmínky k tréninku po celou sezonu.

Na úspěchu táborského Meteoru se podíleli Michal Včelák, Matyáš Klicman, Pavel Tomášek, Antonín Gura, Petr Lachout, Filip Štrincl, Nick Hera, Filip Široký, Jan Benedikt, Dušan Bříza, Patrik Vaněk, Matěj Černý, Tomáš Dařena, Adam Cetlovský, Antonín Mládek, Vlastimil Sova, Jiří Bárta, Ondřej Vokoun, Adam Smrž, Igor Jašek a Michal Dostrašil.