Do střeleckých manévrů se s velkou chutí ponořili pendlové z kádru druholigového A-mužstva. Adnan Džafič si zapsal do svých sezónních statistik hattrick, Zbyněk Musiol se trefil dvakrát a po jednom přesném zásahu zaznamenali Roman Potočný s Antonínem Preslem. Potěšitelnou položkou se stala i nula na kontě defenzivy FC MAS v čele s brankářem Ondřejem Vavřinou.

Trenéři Zbyněk Jaroš a Petr Holota si už dlouho tolik pohody neužili, a zřejmě ani neužijí. „Takovéto zápasy se dají víceméně jenom zkazit a hrají se v podstatě za odměnu. Věděli jsme, že to bude pouze o tom, abychom nic hrubě nepodcenili," bere si slovo prvně jmenovaný kouč rezervy Táborska. „Sedm vstřelených gólů a nula vzadu, to je jasný ukazatel toho, že jsme zápas zvládli podle představ, Mohlo to samozřejmě skončit ještě daleko výraznějším rozdílem a některé akce jsme tahali opravdu až 'do kuchyně', ale udržet motivaci a koncentraci po celou dobu je v podobných zápasech těžké," dodává Zbyněk Jaroš.

S podzimní části sezony se jeho mužstvo rozloučí střetnutím na půdě Tachova, jehož průběh bude příjemnému domácímu dýchánku se ZČE Plzeň na hony vzdálený.