Po cenném skalpu ligové Jihlavy se v Kamenici nad Lipou vytáhli na dalšího účastníka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno a porazili ji 1:0.
Už ve třetí minutě se prosadil Zdeněk Linhart.
Další přípravný duel sehráli také fotbalisté Táborska. Ti hráli ve Vlašimi a zvítězili 2:1.
Skóre otevřel v 19. minutě táborský Hovorka, ve druhé půli srovnal domácí Nečas. Sedm minut před koncem ale Strnad proměnil penaltu a Táborsko vyhrálo.
Zbrojovka Brno – Dynamo ČB 0:1 (0:1) – Branka: 3. Linhart. ŽK: Kadula (ČB). Rozhodčí: Dobrovolný. Diváků: 300. SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řezáč, Hric (46. Vaněk), Karafiát, Novák – Benát (46. Lima), Šimák (46. Hála) – Wermke, Jurdík (46. Kadula), Funda (46. Šlehofer) – Linhart.
Graffin Vlašim – MAS Táborsko 1:2 (0:1) – Branky: 63. Nečas – 19. Hovorka, 83. Strnad (pen.). ŽK: Toml (Vlašim). FC MAS Táborsko: 1. poločas – Toma – Hovorka, Mráz, Cíferský, Hanzlík – Šiml – Ciku, Javorek, Nešický, Presl – Džafić. 2. poločas – Toma – Kotrba, Běloušek, Navrátil, Šindelář – Froněk, Traoré (73. Turek), Kočí, Sladký, J. Rabiňák – Strnad.