Ten se společně s dalšími předvede v úterý 12. září v základním kole na hřišti v areálu Komora v Sezimově Ústí. Na otázky odpovídal František Kutiš.

Co rozhodlo, že jste se přihlásili do turnaje - vidina zábavného dne, motivace předvést se, sen o výhře, nebo něco jiného?

Snažíme se pravidelně jednou týdně po práci scházet na fotbálek, takže převládala motivace předvést se a porovnat naše fotbalové dovednosti i proti ostatním týmům. Dále je to perfektní příležitost k utužování kolektivu.

 Jaké máte vlastně ambice v turnaji?

Poslední tři ročníky jsme vždy obsadili třetí místo. Cíl je tady jasný, prolomit sérii bronzových medailí, obsadit první místo a posunout se do dalších kol Zaměstnanecké ligy. Vše ostatní budeme brát jako neúspěch.

 Co byl váš dosavadní největší fotbalový/sportovní zážitek?

Prohlídka stadionu Santiago Bernabéu v Madridu a následný zápas Realu Madrid v Lize mistrů. Neskutečná atmosféra a nezapomenutelný zážitek.

 Koho ze současné fotbalové reprezentace nejvíce obdivujete a proč?

Nezbývá než vybrat Tomáše Součka. Hráč s nevyčerpatelným fyzickým fondem, skvělý v osobních i hlavičkových soubojích a velice platný ve vápně soupeře při standardních situacích. Momentálně tahoun České fotbalové reprezentace s jistým místem v základní sestavě West Hamu.

 Pokud vyhrajete celorepublikové finále, poletíte za odměnu na výlet do Evropy. Který zápas vás láká vidět?

Svůj dětský sen, vidět Real Madrid v akci, jsem si už pár let zpátky splnil, takže tentokrát bych rád zavítal na jakýkoliv zápas v Premier League. Nejsympatičtější je mi asi Arsenal, ale nechal bych o zápase rozhodnout kluky.

 Komu fandíte, jste v týmu zajedno?

Každý má svého favorita, o to zajímavější bude rozhodování o finální destinaci v případě výhry…