V kategorii U8 se naděje Táborska představí ve skupině A na začátku května ve Znojmě. Za soupeře jim budou mužstva 1. FK Příbram, Baník Ostrava, FK Pardubice, 1. SC Znojmo a JFA České Budějovice.

Kategorie U9 odehraje svůj květnový finálový turnaj v Benešově. Los mu ve do skupiny C přisoudil tyto soupeře: FK Pardubice, Sigma Olomouc, Sparta Kolín, FC Slovácko, MFK Nové Město nad Metují.

Nejen los turnajových vrcholů Ondrášovka Cupu okomentoval trenér týmu Petr Šuléř. „Prostředí v Benešově známe z loňska. Na los jsme se nesoustředili, každý soupeř je kvalitní, a to je pro nás důležité. Jsme rádi, že nás čeká minimálně deset kvalitních zápasů na špičkově uspořádaném turnaji. Loni jsme postoupili do 'stříbrné' skupiny, letos je naším tajným snem skupina 'zlatá',“ prohlásil.

Podle slov Petra Šuléře je vinou současné pandemie těžké cokoliv plánovat a předjímat. „V současné době se bohužel nemůžeme připravovat, ale na tom jsme všichni stejně. Jsem sám zvědav, jak se na dětech velká pauza projeví. Hlavním cílem našeho týmu je mít hlavně radost z fotbalu; pojedeme si turnaj užít. Myslím si, že to je v této době to nejdůležitější,“ uvedl Petr Šuléř.

Ředitel klubu Josef Holub vyzdvihl kvalitní práci s hráči v přípravkách. „Přáli bychom si zopakovat loňský úspěch čtyř týmů na finálových turnajích,“ uvedl ředitel.

FC MAS Táborsko bude letos opět pořádat finálový turnaj na stadionu v Kvapilově ulici, a to v termínu 29. až 30. května pro kategorii U11.Domácí výběr bude obhajovat loňské druhé místo.