V současnosti jednatřicetiletého ofenzivního fotbalistu není třeba dlouze představovat především fanouškům v mateřské Soběslavi, ale ani v Chýnově, Želči či Plané nad Lužnicí. V soběslavském Spartaku platil za jednoho z klíčových mužů historické sezony, ve které tým pronikl mezi republikovou společnost a postoupil do divize. Tu si také Jiří Šmídmajer hned v nadcházejícím ročníku zahrál.

Aktuálně svými góly prospívá Myslkovicím, kde už dříve hájil barvy týmu hrajícího pod hlavičkou Soběslav B. Muž s číslem 9 na dresu se na jaře trefil hned v prvním utkání na březnické půdě a navázal tak na šest podzimních gólových zápisů, ale pak už ze statistik vymizel. Šestizápasové čekání na vstřelený gól ukončil Jiří Šmídmajer o uplynulém víkendu v duelu s Vlastiboří, a to víc než stylově. V rozmezí 42. až 82. minuty nasázel nešťastnému protivníkovi čtyři góly a výrazně se tak podepsal pod konečné vítězství 7:1.

V kanonýrském žebříčku okresního přeboru se tak prodral na 8. místo s celkovým počtem 11 branek. Nejlepším střelcem svého celku není a ztrácí tři přesné zásahy na spoluhráče Františka Daniela, na druhé straně ale o dvě branky přeskočil kapitána Sokola Otakara Trtíka.

Také na mládežnické scéně zářily o uplynulém víkendu barvy soběslavské fotbalové líhně. Zcela očekávaně, ale přesto v mimořádném režimu. Střelecký fantom I. A třídy starších žáků skupiny A Michal Hoško zaznamenal osm z devíti branek Spartaku v utkání se Suchdolem (9:4) a celkově už má po sedmnácti odehraných zápasech na kontě neuvěřitelných 57 branek. Pozoruhodné je, že tento nezadržitelný kanonýr dominuje v soutěži i ve sběru žlutých karet – jako jediný z hráčů v soutěži si ji zblízka prohlédl už čtyřikrát.