Už v sobotu dopoledne od 10.15 hodin druhé Strakonice změří na Fezku síly s prvním Benešovem, v neděli od 15.30 se Č. Krumlov v krajském derby střetne s Milevskem. Zbylé dva jihočeské týmy hrají venku: Čížová v sobotu v Praze s béčkem Slavie, Tábor v neděli v Koloveči.

V I. lize dorostu hraje devatenáctka Dynama v sobotu na Složišti s Pardubicemi (12).

Sobota

II. LIGA: Sezimovo Ústí – Vlašim (15.30).

DIVIZE: Strakonice – Benešov (10.15 Fezko).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (12 Složiště)

KRAJSKÝ PŘEBOR: Prachatice – J. Hradec (10.15), Čkyně – Rudolfov, Vodňany – Písek B, Veselí – S. Ústí B.

I. A TŘÍDA: Hradiště – Malšice, Čimelice – Planá, Sok. S. Ústí – Protivín, Osek – Sedlice, Zliv – ševětín, N. Bystřice – Hrdějovice, Dříteň – Dačice, D. Voda – Čt. Dvory, Křemže – Lišov, Slavia ČB – Olešník, Loko ČB – Bavorovice (10.15).

I. B TŘÍDA: Mladé – Jankov B, Lhenice – Netolice, K. Újezd – H. Planá, Frymburk – Chvalšiny, Roudné B – Větřní (10.15), Velešín – Čes〜ký Krum〜lov B, V. Brod – Kaplice B, Vimperk – Chelčice, Stachy – Bělčice, Strunkovice – Poříčí, Lažiště B – Zdíkov, Březnice – Božetice, Branice – Bernartice, M. Tábor – Chotoviny (10.30), Albrechtice – Sepekov, Borotín – Bechyně, T. Sviny – Srubec, Lomnice – N. Včelnice, Kunžak – Ledenice, D. Bukovsko – Chlum, Borovany – Slavonice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – D. Praha (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: S. ústí – Most (10.15).

LIGA ST. ŽÁCI: Tábor – Plzeň (10 Svépomoc).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Benešov (14.15).

KP DOROSTU: Rudolfov – Roudné (10), SKP ČB B – Soběslav (10), Čt. Dvory – S. Ústí B (10), Slavia ČB – Strakonice (10).

I. A DOROSTU: H. Stropnice – Větřní (10), Suchdol – Mladé (10), Hrdějovice – Lišov (10), Protivín – Osek (10), Kestřany – Čkyně (10), Sok. S. Ústí – Jistebnice (10), Veselí – Hradiště (10), M. Tábor – Bechyně (13.30), Ml. Vožice – Olešník (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – SKP ČB (13), Č. Krumlov – Tábor B (9.30), Bechyně – Čt. Dvory (9.30), Soběslav – Strakonice (10).

I. A ŽÁCI: Břilice B – Kaplice (9.30 Třeboň), Hluboká – Větřní (10), Dříteň – Hrdějovice (10), Vacov – Vimperk (10), Lomnice – Větrovy (10), N. Včelnice – Dražice (10).

III. LIGA ŽENY: Blatná – Pavlíkov.

KP ŽENY: Protivín – Sokol JH (13.30), Borovany – Sokol S. Ústí.

Neděle

I. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Teplice.

DIVIZE: Č. Krumlov – Milevsko (15.30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Lažiště, Jankov – Roudné, Dražice – Soběslav, Třeboň – Hluboká (10.30).

I. A TŘÍDA: Chýnov – Želeč, Vacov – Katovice, N. Ves/Brloh – Týn (N. Ves).

I. B TŘÍDA: Záblatí – Mirovice (10.30), Blatná – Sousedovice, Vl. Březí – Kestřany, Záhoří – Větrovy, Řepeč/Opařany – Ml. Vožice, Suchdol – K. Řečice, Třebětice – Klikov.

II. LIGA DOROSTU: S. Ústí – Příbram (10.15 Viktoria Tábor).

LIGA ST. ŽÁCI: J. Hradec – Písek (10 Vajgar), Dynamo ČB – Sparta (10 Složiště), Prachatice – Bohemians (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Vlašim (10).

KP DOROSTU: Prachatice – Blatná (10 ZŠ Národní), Milevsko – Vodňany (13), Č. Krumlov – Břilice (9.30), Loko ČB – J. Hradec (10).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Borek (14), N. Hrady – Zliv (10), Kaplice – Hluboká (10), Borovany – Lomnice (10), Strunkovice – Netolice (14), Vimperk – Katovice (10), Stachy – Bělčice (10), Volyně – Vacov (14), Vl. Březí – Sedlice (10.30), Dříteň – Sepekov (13.30), N. Bystřice – Týn (10), Kunžak – Dačice (10).

KP ŽÁCI: Břilice – Slavia ČB (10 Novosedly), Roudné – T. Sviny (9.30), Blatná – Milevsko (10).

I. A ŽÁCI: K. Újezd – Týn (9.30 Boršov), SKP ČB B – H. Stropnice (10.30), Netolice – Rudolfov (10), Protivín – Vodňany (10), Hradiště – Osek (10), Chýnov – Kunžak (9.30), Suchdol – Dačice (9.30), Chotoviny – Sok. S. Ústí (14).

KP PŘÍPRAVKY: Lomnice – Č. Krumlov (10), Sokol JH – Prachatice (11 Lomnice), Lomnice – Prachatice (12), Č. Krumlov – Sokol JH (13 Lomnice), Strakonice – Milevsko (10 ČZ), Kaplice – N. Včelnice (11 ČZ Strak.), Strakonice – N. Včelnice (12 ČZ), Kaplice – Milevsko (13 ČZ Strak.).

KP ŽENY: Lažiště – Mokré (10).

Není – li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 15 hodin.