V utkání s třetiligovým protivníkem dostal prostor široký a početný kádr namíchaný z hráčů A-týmu a řadou mladíků z rezervního i dorosteneckého týmu.

Táborské mužstvo inkasovalo už v 9. minutě z prvního útoku Pražanů, poté se však jeho hráči chopili zápasových otěží a výsledek užitečného zápasu po zásluze otočili. V 15. minutě ztrestal hrubku slávistického gólmana střelou do odkryté branky Gil. Ve 26. minutě se rozvzpomněl na své exkluzivní trestné kopy de Almeida a jeden z nich přetavil ve vedoucí druhý gól Táborska a ve 39. minutě zakončil další povedenou domácí akci Veliký. Jeho spoluhráč Tolno navíc trefil tyč branky Slavie.

Po obrátce už domácí celek ze svého výkonu přece jen slevil, a to i v důsledku početného střídání. Největší příležitost značně obměněné domácí sestavy měl jeden z mladíků Ott, ale osamocený u tyče nestihl nasměrovat míč na správné místo určení. V 75. minutě se hostům podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ale přes závěrečnou herní převahu už se do vyložené šance vedoucí k případnému vyrovnání nedostali.

Složení týmu Táborska: Slávik, Zadražil – Penc, de Almeida, Brabec, Janošík, Vozihnoj, Gil, Veliký, Šplíchal, Římanek, Dumbrovský, Kotrč, Plachý, Fulei, Hájek, Dybala, Icha, Majka, Hornát, Tolno, Praveček, Škrleta, Havrda, Ott, Svatek.

Průběh utkání vám přibližuje také přiložená fotogalerie.