Kolik vstupenek dá klub do oběhu a budou mít nějaké "sektorové" určení?
Celkem máme připravených 4300 vstupenek. Do oběhu už klub poskytl okolo 2800 vstupenek v okolí Tábora, z nichž už je většina prodána. Klub poskytl i Dynamu 600 vstupenek, které jsou také prodány. Vstupenky však postupně doplňujeme na předprodejních místech.

Cena zůstává stejná?
Cena zůstává stejná 50 korun plnocenná a 25 korun pro důchodce. Ženy a děti do patnácti let to mají zdarma.

Dají se vstupenky koupit v předprodeji? Kde a do jakého termínu?
Vstupenky se dají koupit v restauraci U Lípy na Sezimáku, v hotelu Relax na Sojčáku a v sídle klubu v Táboře. Vstupenky budou staženy už v úterý, tedy dnes, ve večerních hodinách.

Na co se mají fanoušci u vstupu připravit?
Jelikož se jedná o nejsledovanější utkání sezóny a je velký zájem o vstupenky, může dojít k velkým frontám. U vstupu bude celkem šest kas, na které budou prodávány vstupenky na zápas. Ti, kteří mají již zakoupenou vstupenku se tak vyhnout případným frontám. U vstupu samozřejmě bude probíhat kontrola, zda někdo nepronáší nějaké sklo nebo pyrotechniku do areálu. Do sektoru hostí se konal předprodej vstupenek na jméno, takže se tam nedostanou ti, kteří nepředloží občanský průkaz k platné vstupence.

Které fanoušky na stadion pořadatelé nepustí?
Do areálu nebudou vpuštěni fanoušci v podnapilém stavu, fanoušci pronášející pyrotechniku.

Jaké byste dal rady, co se týče parkování?
Fanoušci by se měli připravit, že mohou mít hned při příjezdu problém se zaparkováním. Klub jim v tomto vyjde vstříc, a pokud počasí dovolí, mohou fanoušci zaparkovat na travnaté ploše u silnice při příjezdu od Plané nad Lužnicí. Další možnost parkingu bude na vyznačeném parkovišti u jezu u řeky Lužnice. Doporučoval bych všem fanouškům cestovat na stadion autobusem, protože po dohodě se společností Comett Plus dojde k posílení autobusové dopravy na lince 11 jak při příjezdu, tak při odjezdu. A fanoušci si mohou dát pivo a klobásu, které k fotbalu patří.

Kdy by měli fanoušci přijít, aby stihli začátek zápasu?
Doporučoval bych všem fanouškům přijít tak hodinu až půl hodinu před zápasem. Nejen, že si zaberou ta nejlepší místa, ale je přece lepší být na fotbale od začátku než po úvodním hvizdu.

Fanoušci nemají rádi fronty na občerstvení. Jak se posílí stánky a obsluha?
Po dohodě s provozovatelem občerstvení na stadionu Soukeník dojde k posílení stánků. Mělo by jich být v provozu pět a otevřená bude také restaurace.