V prvním zápase dal jediný gól Martin Vitík, tentokráte skórovali po velkých hrubkách brankáře Alii hned v úvodní čtvrthodině Ostrák s Filou a ještě do přestávky přidal třetí gól po Filově patičce Daněk, jenž měl další stoprocentní možnost v nastaveném čase prvního dějství, pálil však vysoko nad.

Po změně stran mladí Češi hru s přehledem kontrolovali. Měli i několik dalších možností a jednu z nich využil sedm minut před koncem Šulc, jenž po Patrákově nahrávce pečetil na 4:0.

"Není to o jednom dvou hráčích, byl to z naší strany výborný týmový výkon," pochvaloval si po zápase trenér Jan Suchopárek, dle něhož se to potvrdilo i po přestávce, kdy střídající hráči hru oživili.

Branky: 6. Ostrák, 13. Fila, 32. Daněk, 83. Šulc. ŽK: Šulc – Mitaj, Pellumbi. ČK: 71. Mitaj. Rozhodčí: . Weinberger. Česko: Kovář – Gabriel, Vitík, Donát, Fukala – Solil (59. Beran), Kaloč (46. Červ) – Ostrák, Karabec (59. Šulc), Daněk (81. Patrák) – Fila (73. Sejk).