LAŽIŠTĚ – FK TÁBOR
1:4 (1:1)
Branky Tábora: Bozděch 2, Fořt, Šebek.
Nervozitu z prvního mistrovského vystoupení smetla z táborských kopaček už 3. minuta a úvodní branka v podání sezimoústeckého navrátilce Daniela Fořta. Brzy poté ovšem chyboval zkušený Grombíř, když zareagoval na výkřik „nech“ a přepustil míč soupeři, jenž toho využil k vyrovnání. Tento moment ale stopy na psychice „Vodníků“ nezanechal. Druhý poločas odehrálo mužstvo s velkou chutí a třemi góly v podání útočných hrotů Bozděcha a Šebka splnilo roli favorita.
Ladislav Táborský, trenér FK Tábor: „Měli jsme perfektní vstup do zápasu a brzy se ujali vedení, pak nás ale přibrzdil vyrovnávající gól po velé chybě Vlasty Grombíře. Naše obranná hra v prvním poločase ovšem celkově příliš nefungovala. Druhá půle už byl o něčem jiném. Kluci si dali říct a přišlo rapidní zlepšení. Náš výkon v této části vypadal zhruba tak, jak bychom si představovali, i když je samozřejmě i nadále co zlepšovat.“
TÁBOR: Blažek – Byrtus, Kučera, Grombíř, Fořt – Pěknic, Šahajda, Trčka, Pávec (20. Stoszek) – Bozděch (75. Daněk), Šebek (86. Löffler).⋌ (paš)