VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Jižní Čechy - Přinásíme přehled fotbalových soutěží na jihu Čech na nejbližší víkend.

8.9.2017
SDÍLEJ:

Fotbalisté Roudného prohráli v divizi před týdnem se Soběslaví na penalty (Jakuba Píšu atakuje soběslavský Michal Hromada), uspějí v sobotu v dalším jihočeském derby v Č. Krumlově?Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, úřední začátky jsou v 17 hodin.

Sobota
DIVIZE: Č. Krumlov – Roudné (10:30), So᠆běslav – Doubravka.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Brno (12 na Složišti).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Táborsko B (10), S. Ústí – J. Hradec (14), Osek – Dražice,
Rudolfov – Protivín, Čimelice – Dačice, Želeč – N. Včelnice.

I. A TŘÍDA: Sedlec – Planá (10), Bavorovice – Větřní (10), Loko ČB – Vimperk (10:15),
Velešín – Blatná, Vacov – Prachatice, Týn – Strakonice, Slavia ČB – Vodňany, Čt. Dvory – Nemanice (10:15), Ševětín – Milevsko B (10:15), Veselí – J. Hradec B (14), M. Tábor – T. Sviny (14), D. Voda – Hrdějovice.

I. B TŘÍDA: N. Ves u ČB – Frymburk (10:15), Zl. Koruna – Loučovice (13:30), N. Ves/Brloh – Kaplice (13:30 N. Ves), Boršov – Olešnice (13:30), Suchdol – Roudné B, K. Újezd – Klikov, Ledenice – Chvalšiny, Cehnice – Stachy (13:30), Netolice – Zdíkov (14:30), Lhenice – Dříteň, Sousedovice – Strunkovice, Semice – Osek B (13:30), Podolí – Božetice (13:30), Kluky – Mirovice (16), Sepekov – Putim, Bělčice – Hradiště, Řepeč/Opařany – Jistebnice (10:30 Řepeč), Chotoviny – Kard. Řečice (13:30), Slavonice – D. Bukovsko.

DIVIZE DOROSTU: Třeboň – SŠ Plzeň (10), Písek B – Hořovicko (10), Táborsko – Prachatice (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Plzeň (10:3O Svépomoc).

KP DOROSTU: M. Tábor – Roudné (9), Slavia ČB – Hradiště (10),SKP ČB – Milevsko (10), Lomnice – S. Ústí (10), Čt. Dvory – Český Krumlov (13).

I. A DOROSTU: Kaplice/V. Brod – Rudolfov (10 Kaplice), Zliv/Olešník – Větřní/ Loučovice (10 Zliv), K. Újezd/Velešín – Mladé (10 K. Újezd), Borovany – Suchdol (10), Malonty /D. Dvořiště – Jankov (10 Malonty), Hluboká – Č. Velenice (13), Blatná – Vimperk (9:30), Poříčí – Katovice/Dražejov (10), Větrovy – Týn (10), Kunžak/Studená – N. Bystřice (10 Kunžak).

KP ŽÁCI: J. Hradec – Blatná (10 Tyrš.).

I. A ŽÁCI: N. Bystřice/Chlum – Soběslav (10 Chlum), Slavonice/St. Město – Suchdol/ Č. Velenice (10 Slavonice), Veselí – T. Sviny (10), Vl. Březí – Netolice (10), Týn – Písek B (10), Vodňany – Slavia ČB (10).

DIVIZE ŽENY: Borovany – S. Ústí (14), Protivín – Domažlice (15).

Neděle
DIVIZE: Jankov – Sedlčany.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Katovice (10:30 Hliník), Milevsko – Olešník.

I. A TŘÍDA: Chýnov – Lom, Bernartice – Planá /L.

I. B TŘÍDA: Lažiště – Chelčice (14), Vl. Březí – Volyně (15), Čkyně – Vacov B, Chyšky – Kovářov (15), Sedlice – Kestřany, Třebětice – Lomnice (15), N. Bystřice – Třeboň B (15), Lišov – Malšice, R. Hory – Ml. Vožice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Táborsko (10).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Ml. Boleslav (14 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Aritma Praha (10 Složiště), SKP ČB – Písek (11).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Admira Praha (10), Táborsko – Braník (10 Svépomoc), Písek – Motorlet (14:30).

KP DOROSTU: Loko ČB – Vodňany/Dříteň (10), T. Sviny – Strakonice (10).

I. A DOROSTU: Volyně/Čestice – Čkyně/Š. Hoštice (10), Vacov – Mirotice (10), Zdíkov/ Stachy – Vitějovice/Netolice (10 Zdík.), Cho᠆toviny – Jistebnice (10), J. Hradec – Sobě᠆slav (10 Tyrš.).

KP ŽÁCI: M. Tábor/Větrovy – Třeboň/D. Voda (9:30 Meteor), Č. Krumlov – Vimperk (10), Hradiště – Loko ČB (10), Milevsko – Strakonice (13:30).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – Lomnice/ Ševětín (9:30 Strmilov), Kaplice – Dačice/ Tře᠆bětice (10), Protivín/Záhoří – Hradiště B (10 Protivín), Rudolfov – Strakonice B (10).
DIVIZE ŽENY: Mapaba – Hradiště (10:30 Bernatice), Blatná – Kaplice (13).

Pondělí
LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Sparta Praha (13 Složiště).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR OKRESU: Hrdějovice B – Jankov B (10), Neplachov – Hluboká B (10:30), Borovany – D.Voda B, Srubec – Úsilné, N. Hrady – Římov.

III. TŘÍDA: Pištín – Loko ČB B (10:15), Ševětín B – Žabovřesky (13:30), Chrášťany – Dívčice, Mokré – Mladé B, Včelná – Lišov B,.

Neděle
PŘEBOR OKRESU: Olešník B – Zliv (15 Temelín), Mladé – H. Stropnice.

III. TŘÍDA: Boršov B – K. Újezd B (14:30), Lipí – Týn B (15), Sedlec B – Černý Dub B (15), Borek – Koloděje, T. Sviny B – Kamenná, Zborov – Č. Dub A, N.Hodějovice – Vrábče, Rudolfov B – Čt.Dvory B.

Autor: Bohumil Ortman

8.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

První zasedání sněmovny po volbách.

Složení poslaneckého slibu bylo zavazující

Ilustrační foto.

Sudoměřičtí to letos vzali s opravami opravdu z gruntu

Vandal vymlátil skleněné výplně u trati

Tábor – Šest skleněných výplní u podchodu pod železniční tratí mezi Novým hřbitovem a nákupní zónou na jižním okraji Tábora nejspíš nedalo spát neznámému vandalovi, po němž od včerejška pátrají táborští policisté.

OBRAZEM: Běh stříbrnou stezkou znovu bavil i pomáhal

Tábor – Populární Běh stříbrnou stezkou na Větrovech oslavil na konci minulého týdne sedmé narozeniny.

B tým: Táborsko rozebralo souseda ještě milosrdně

Sezimovo Ústí – Patent na divoké výsledky, kterým se mužská rezerva Táborska prezentuje v krajském přeboru celý podzim, se potvrdil i v derby se sousedním Sokolem Sezimovo Ústí.

VIDEO: Betlémský příběh znovu ožívá v podání desítek nadšenců

Táborsko - Narození Ježíše Krista je sice celkem běžným námětem divadelních her, ale forma zpracování pod taktovkou Vladimíry Březinové vyráží dech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT