Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 16:30 hodin.

Sobota
DIVIZE: Dynamo ČB B – Sedlčany (10:30 na Složišti), Katovice – Hořovice (15:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Protivín – Dražice (15), Čimelice – Rudolfov, Týn – Milevsko, Olešník – Táborsko B, Lažiště – Sez. Ústí, Blatná – Č. Krumlov.

I. A TŘÍDA: Sousedovice – Nová Ves (13), Vimperk – Semice (15), T. Sviny – Netolice (Slavče), Prachatice – Roudné, Planá u ČB – Velešín, Kovářov – Ševětín (10), N. Včelnice – Hluboká (15), Met. Tábor – Slavia ČB (15), Veselí – Lišov (16), Dačice – Čt. Dvory, Nemanice – Chýnov.

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Roudné B (10:15), Větřní – Lhenice (13), Chvalšiny – Hrdějovice (13), Loučovice – T. Sviny B, Frymburk – D. Dvořiště, Sedlec – Zl. Koruna, Dříteň – Boršov, Bavorov – Volyně (10:30), Stachy – Bělčice (15), Čkyně – Cehnice, Osek B – Vacov, Sedlice – Stř. Hoštice, Dražejov – Husinec, Jistebnice – Čížová (13), Kluky – Soběslav B (16), Chotoviny – Chyšky, Mirovice – Ml. Vožice, Božetice – Sepekov, Studená – Třebětice (16), N. Bystřice – Mladé, Lomnice – Neplachov, Č. Velenice – Suchdol.

DIVIZE DOROSTU: SKP ČB – Loko ČB (10), Strakonice – Roudné (10 na Fezku), Táborsko B – Příbram (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – SKP ČB (10 na Svépomoci).

KP DOROSTU: Hradiště/Písek B – Třeboň (10 Písek), Netolice/Vitějovice – Č. Krumlov (10).

I. A DOROSTU: Zliv/Olešník – Hrdějovice (10 Zliv), Jankov – H. Planá/Frymburk (10), Kunžak /Studená – Sepekov/Milevsko B (10 Kunžak), Planá/S. Ústí – Dačice (10 Planá nad Lužnicí).

KP ŽÁCI: Kaplice – Čt. Dvory (10), Vimperk – Milevsko (10), Č. Krumlov – Roudné (10), Hradiště – J. Hradec (10), Loko ČB – Volyně (10).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Křemže/Holubov (9 ve Slavči), Rudolfov – Soběslav (10), Veselí – Ševětín (10), Větrovy/S. Ústí – Ml.Vožice (10 S. Ústí), D. Voda – Vacov (9:30), Vodňany – Týn (10).

Neděle
DIVIZE: Lom – Cheb (15:30 na Svépomoci), J. Hradec – Doubravka (15:30 Vajgar).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Osek.

I. A TŘÍDA: Olešnice – Vodňany (15), Kaplice – Strunkovice, Bernartice – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Prachatice B – Kestřany (10:30 Záblatí), Hradiště – Větrovy, H. Žďár – K. Řečice (10), Ledenice – Buk.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Žižkov (10:15 Soukeník), Dynamo B – Kladno (11 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Táborsko (10).

KP DOROSTU: Vimperk – Prachatice (10), J. Hradec – Ševětín (10 Tyrš.), M. Tábor – Čt. Dvory/Rudolfov (10 Viktoria), Milevsko – Protivín (10).

I. A DOROSTU: D. Voda – N. Hrady (10), Kaplice/V. Brod – Mokré (10 Kaplice), Vacov – Vodňany (10), Volyně/Vl. Březí – Blatná (10 Vl. Březí), Čkyně – Hradiště B (10), Jistebnice – Soběslav/Veselí (10), Větrovy – Lišov (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – Třeboň (10 na ČZ).

I. A ŽÁCI: Suchdol – Slavia ČB (10), Blatná – Netolice/Sedlec (10), Protivín – Hradiště B (10).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Dynamo ČB (13), S. Ústí – Domažlice (14), Hradiště – Borovany.

Pondělí
KRAJSKÝ PŘEBOR: Olešník – Sezimovo Ústí (15:30), Táborsko B – Milevsko (15:30 na Soukeníku v Sezimově Ústí).

I. B TŘÍDA: Chvalšiny – Sedlec (14).

KP DOROSTU: Ševětín – Milevsko (10), Netolice/Vitějovice – Čtyři Dvory/Rudolfov (13 Vitějovice).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Ml. Vožice (9 Slavče).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Římov – Jankov B, Úsilné – Žabovřesky, D. Voda – Loko B, Borovany – Srubec.

III. TŘÍDA: N. Hodějovice – Mokré, Dívčice – Čt. Dvory B.

IV. TŘÍDA: Zborov – Bavorovice, Kamenná – Boršov B.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Borek (15 Temelín), Rudolfov B – Zliv, Hluboká B – Nové Hrady.

III. TŘÍDA: Vrábče – K. Újezd B (15), Lipí – H. Stropnice (15), Mladé B – Chrášťany, Lišov B – Č. Dub (ve Štěpánovicích),Týn B – Včelná.

IV. TŘÍDA: Zliv B – Ševětín B (15 v Pištíně), D. Voda B – Černý Dub B (15), Hrdějovice B – Koloděje.