Ve 24. kole České fotbalové ligy si to rezerva Táborska namířila na hřiště silných Štěchovic. Hosté neponechali nic náhodě a na utkání se posílili o některé hráče A-mužstva. Od úvodních minut se představila i podzimní akvizice Jihočechů Benjamin Ibrahim Traore, který do poslední chvíle řešil problémy s vízem a nemohl být barvám FGC MAS k dispozici. Nohu k dílu přidal i Aleš Nešický, který nemohl zasáhnout do utkání „áčka" kvůli karetnímu trestu.

 U Vltavy se servírovala vyrovnaná podívaná, kterou musely rozhodnout až pokutové kopy. V nich se radovali domácí. Táborsko nakonec v utkání neztratilo jen bod k dobru, ale i Tomáše Froňka, jenž utrpěl v souboji utrpěl vážné zranění ruky. Tato informace určitě nepotěšila trenéra A-týmu Petra Frňku, kterému se rozrostla už tak velká marodka.

 Vše podstatné se ve Štěchovicích odehrálo až ve druhé polovině utkání. Středočeši se k radosti svých příznivců ujali v 67. minutě vedení, to když se po rohovém kopu hlavou prosadil Batka. Vyrovnání se hostující tým dočkal v 79. minutě; na pravé straně se uvolnil Nešický a střelou z úhlu nachytal Sňozíka.

 Bývalá brankářská opora Bohemians a známý fotbalový bavič si spravil chuť v penaltovém rozstřelu. Zatímco jeho čtyři spoluhráči byli úspěšní, na táborské straně přestřelil Nešický a neuspěl ani Nohava. Ten dostal možnost si neúspěšný pokus zopakovat, ale na Sňozíka ani napodruhé nevyzrál.

 Trenér B-mužstva Táborska Josef Pleticha označil smír po devadesáti minutách za spravedlivý: „Hrál se naprosto vyrovnaný zápas. V první půli jsme byli lepší my, ve druhém poločase zase domácí. Remíza je proto podle mého soudu zasloužená. Mrzí mě však zranění Tomáše Froňka, a samozřejmě i to, že jsme neuspěli v penaltovém rozstřelu."

TJ Štěchovice – FC MAS Táborsko B
2:1 (1:1), PK: 4:2

Sestavy - Štěchovice: Sňozík – Novák F., Busta, Švejda (K), Košata – Jakobovský – Hřebeček (63. Hajdarevič), Kraus A. (76. Borkovec), Verner, Pavlík (90+2. Soukup) – Batka (83. Drina). Táborsko B: Brych – Nešický, Surmaj (60. Peterka), Nohava, Traore (70. M. Rabiňák), Dordič (81. Vavřina), Škarda, J. Rabinák, Smetana (K), Froněk (52. Turek), Linhart (66. Stoszek)
Rozhodčí: Ulrich – Trska, Hurych, ŽK: 1:2 (Jakobovský – Škarda, Rabiňák), diváků: 152.

 O následujícím víkendu bude mít rezerva Táborska volno. Původně měla sehrát zápas s Unionem Nový Bydžov, který ale z ekonomických důvodů ze soutěže odstoupil. Naštěstí pro tým ze Svépomoci zkrátí čekání na fotbal vložené středeční kolo, kdy do Tábora zavítá Převýšov.