V kádru Táborska už se nenachází útočník Pavel Vandas, který přestoupil do Vyšehradu. Další útočník a novopečený otec Zbyněk Musiol dostal rodinné volno.

AC SPARTA PRAHA – FC MAS TÁBORSKO 5:0 (4:0)

Branky: 4. Polidar, 23. Krejčí, 24. Polidar, 35. Karabec, 55. Juliš

Sestava Sparty v 1. poločase: Heča – Plechatý, Štetina, Lischka – Vindheim, Krejčí, Dočkal, Karabec, Polidar – Tetteh, Hložek.
Sestava Sparty ve 2. poločase: Holec – Vitík, Krajinský, Hanousek – Šilhart, Lukavský, Trávník, Fortelný, Plavšić – Juliš, Kozák.

Sestava Táborska: Slávik – Kadlec (60. Dybala), Navrátil, Penc (75. Brabec), Janošík – Plachý (60. Vozihnoj), Schramhauser (70. Větrovský), Kučera (88. Diarra), Boula (75. Petr), Tolno (60. Hadrava) – Majka (60. Šplíchal).

Hodnocení trenéra FC MAS Táborsko Miloslava Brožka: „Na zápas jsme se těšili, ale nehodnotí se mi jednoduše. Soupeři jsme první tři branky v podstatě darovali, byly to branky zadarmo. Udělali jsme obrovské chyby, které soupeř potrestal. Na této úrovni se zkrátka takové chyby dělat nesmějí. Výsledek pro nás mohl být příznivější, protože i naše mužstvo mělo šance, tak tři, čtyři. Nejsme tak naivní, abychom si mysleli, že budeme více na míči, ale jak jsem řekl, dostávali jsme moc jednoduché góly. Tím, jaký je konečný výsledek, jsme devalvovali naši práci v poli, která nebyla špatná. V naší hře jsem našel i pozitiva, ale chování v šestnáctce a před šestnáctkou – tam máme problémy. Ale těší mě, že jsme občas dokázali Spartě i zatopit. Hráli jsme přitom bez klasického hrotového útočníka. Ve čtvrtek nás čeká utkání s áčkem Bohemians Praha v Praze a v sobotu na Dynamu v Českých Budějovicích. Jen tak mimochodem. Udělal jsem si statistiku, z níž plyne, že se v Táborsku za poslední rok vystřídalo v 50 zápasech 83 hráčů.“