Zápas rozhodla povedená akce ve druhém poločase. Zasloužil se o ni brazilský hráč Youri, soupeři "nasadil jesle", míč pak předložil Machovi, který začal plnit pověst jednoho z nejlepších střelců třetí ligy. V brance Táborska nastoupil a spolehlivý výkon podal 197 cm vysoký, 21letý Martin Janáček z Dynama České Budějovice. Jeho příchod se bude řešit po návratu Dynama z Turecka.

V prvním poločase se Táborsko prezentovalo velice dobrým výkonem. Dobře organizovalo svou hru. Ze strany Táborska byla vidět spousta náběhů a centrů. Ve druhé půli Varnsdorf srovnal obraz hry, více se tlačil do útoku, ale Táborsko hrálo pozorně a soupeře do šancí nepouštělo. Defenziva Táborska byla pevná. Tijani mohl navýšit vítězství Táborska, ale z penaltového prostoru trefil jen brankáře. V utkání podal kvalitní výkon mj. Roman Holiš.

Táborsko do další fáze Tipsport ligy nepostupuje, skončilo v tabulce skupiny na 3. místě. V dalším přípravném utkání se střetne v sobotu 29. ledna na Soukeníku od 10:00 s Baníkem Ostrava B.

FC MAS Táborsko - FK Varnsdorf 1:0 (0:0)

Branka: 59. Mach.
Sestava Táborska: Janáček - Plachý, Navrátil, Rydval, Kosek - Vozihnoj, Schramhauser, Holiš, Youri - Tijani, Drozd (Kotrč, Kubovský, Mach, Ozolinš, Svatek, Tsolakis, Zadražil).

Hodnocení trenéra FC MAS Táborsko Sergejse Golubevse: "Odehráli jsme velmi dobrý zápas, hráči v něm předvedli svou kvalitu. Na hřišti jsme plnili to, co jsme trénovali. Hráči podali sebevědomý výkon, který začal od gólmana a stoperů. Dobře jsme drželi míč. Náš gól padl díky brazilskému technikovi Yourimu, který přihrál Machovi. Pro něho je důležité, že vstřelil gól. Branky od něho očekáváme."