Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Fotbalisté Dynama v přípravě zdolali Brno 2:1

České Budějovice – V dalším přípravném utkání fotbalisté Dynama ve středu změřili síly v Kamenici s prvoligovým Brnem a vyhráli s ním 2:1.

10.7.2014

Zdeněk Linhart uniká brněnskému Buchtovi.Foto: Foto: Jan Škrle

Jihočeši ve 3. minutě vedli už 2:0 po trefách Linharta (1.) a Hory (3.). Moravané korigovali ve 37. minutě Slánčikem a stav 2:1 se už nezměnil.

Branky: 1. Linhart, 3. Hora – 37. Slánčik. Rozhodčí: Jech. Diváků: 300.

Dynamo: Křížek – Novák (69. A. Dvořák), Lengyel, Podstavek, Hanzlík – Hora, Herzán (46. Benát), Brunclík, Funda (66. Chmelo) – Linhart (73. J. Hála), Škoda.

Brno: Doležal – Vávra, Sedlák, Malík, Audič – Slánčik, Kaščák, Šumbera, Lutonský – Kroupa, Markovič. II. půle: Doležal (69. Veselý) – Hyčka, Jugas, Schuster, Buchta – Keresteš, Pašek, Fischer, Zavadil – Mezlík – Sýkora.

Tuto neděli se fotbalisté Dynama v dalším přípravném duelu utkají od 17 hod. v Písku s pražskou Slavií (jednotné vstupné je třicet korun).

Junioři: Dynamo ČB – Táborsko 3:1 (2:1), příprava na Složišti, branky M. Held, Schertler, Wermke – Svoboda.

Autor: Bohumil Ortman

10.7.2014 VSTUP DO DISKUSE
Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

Již nejsou mezi námi

OBRAZEM: Fotbalisté z Klíčku si odnesli putovní pohár

Tábor - Po nezvykle dlouhé přestávce se sešli ve středu 11. října v tělocvičně Střední školy obchodu, služeb a řemesel domácí FK Rohlík a hosté FC Klíček Záluží, aby soupeřily v sálové kopané o putovní pohár.

Okresní hokej nabírá na obrátkách, suverénní jsou už jen tři týmy

Táborsko – Deset účastníků okresní hokejové soutěže má Táborsku má za sebou kompletní dvě kola.

Policisté zadrželi dealera pervitinu

Tábor - Táborští kriminalisté, kteří se specializují na potírání drogové trestné činnosti, vypátrali a zadrželi dalšího dealera pervitinu.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.