Posílená záloha Ševců nedala rivalovi od Lužnice v I. A třídě nejmenší šanci

TÁBORSKO - Na čelo skupiny B ve fotbalové I. A třídě je po čtyřech odehraných kolech velmi příjemný pohled.

12.9.2007

S výjimkou Veselí nad Lužnicí, které si dojelo pro vysokou porážku k rivalovi do Sezimova Ústí, bodovali ve víkendových zápasech I. A třídy všichni zástupci táborského regionu. Trio Soběslav, Malšice a Spartak MAS B se po víkendu usadilo na čele tabulky. Foto: Pavel Šácha

První dvě příčky mají v držení dosud neporažené týmy Soběslavi a Malšic, na bronzový stupínek poskočila rezerva Spartaku MAS Sezimovo Ústí díky kanonádě v derby s Veselím nad Lužnicí. Druhým podzimním vítězstvím potěšili své příznivce hráči Bechyně, řepečský nováček získal další plusový bod na horké půdě v Hrdějovicích.

SPARTAK MAS B – VESELÍ

4:0 (3:0)
Petr Herma, hrající trenér Spartaku MAS S. Ústí B: „Soupeř nastoupil do zápasu s respektem. My jsem se do třicáté minuty ujali tříbrankového vedení a bylo v podstatě rozhodnuto. Veselí si vytvořilo jedinou výraznou šanci před koncem prvního poločasu, ale podržel nás brankář Chylík. Škoda, že jsme pak neproměnili ještě další šance.“
Jiří Papáček, vedoucí mužstva Veselí n/L.: „Bez několika hráčů základní sestavy a proti soupeři, který se naopak posílil o pendly z áčka, jsme zopakovali výsledek z loňské sezony.“
SPARTAK MAS B: Chylík – Tomeček, Pěknice, Chrt, Švec – Stejskal, Veselý, Herma (80. Botorek), Hňup – Zelenka (65. Říha), Kvasnička (72. K. Chotovinský).
VESELÍ n/L.: J. Vančata – Kodada (46. Bůžek), M. Vančata, Icha, Papáček – Benirschke, Elleder, Fríd, Karták – Pícha (57. Chýna), Čáp (46. Lutovský).

BECHYNĚ – NOVOSEDLY

2:0 (1:0)
Miloš Sedlák, vedoucí mužstva Bechyně: „V utkání průměrné úrovně jsme byli po celou dobu lepším týmem. Hosté se v úvodu spokojili s bráněním nerozhodného výsledku a snažili se o rychlé protiútoky. Po první nevyužité příležitosti nám zajistil vedení Říha. Hosté poté zvýšili úsilí, ale k vážnějšímu ohrožení naší branky se nedostali. Naopak v pětašedesáté minutě po průniku Sedláka stanovil do prázdné branky konečný výsledek opět Říha.“
BECHYNĚ: Havlík – Antl, Vogeltanz, Sedlák, Lettl – Maroušek (34. L. Vrchota), Vondroušek, Čapek, Syrovátka (80. Lukeš) – Švec, Říha (75. T. Vrchota).

HRDĚJOVICE – ŘEPEČ

1:1 (1:0)
Ladislav Brůžek, trenér Řepče: „Domácí se ujali už v šestnácté minutě vedení, když jsme nepohlídali jejich tradičního střelce Tomku. Jinak bylo k vidění vyrovnané utkání. My jsme si udržovali mírnou převahu a hráli trpělivě zezadu. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali v osmdesáté minutě a při troše štěstí jsme mohli při následné šanci získat tři body. I remíza je však pro nás velmi cenným výsledkem.“
ŘEPEČ: Mansfeld – Kolář, Buchtele, Zeman, Vachuta – Hořejší, Břicháček, Fencl (62. M. Kaspřík) – Kravar, Mikšovský, Hubáček.

FC ZVVZ B – SOBĚSLAV

1:1 (1:0)
Radek Hajič, hrající trenér Soběslavi: „Ve vyrovnaném prvním poločase projevili domácí hráči více důrazu a chuti dát gól. Po přestávce už jsme byli jasně lepší, bohužel nás přibrzdilo brzké vyloučení Peltána. Naštěstí se pak nechal vyloučit i domácí hráč a znovu jsme ovládli hru. Soupeře v dalším průběhu hodně držel brankář, neproměnili jsme ani penaltu. Až sedm minut před koncem jsme nakonec alespoň vyrovnali.“
SOBĚSLAV: Tuček – Fiala, Novotný, Hajič, Oubram – Mazouch (70. Jelínek), Soukup, Peltán, Šabart (60. Nápravník) – Procházka, Kolba.

MALŠICE – SUCHDOL

2:1 (0:1)
Josef Kluzák, trenér Malšic: „V prvním poločase jsme nehráli dobře. Hosté měli převahu a vytvořili si dvě gólové šance, ale branku dali až v pětačtyřicáté minutě po nedorozumění v naší obraně. Do druhé půle nastoupil po dlouhodobém zranění Václav Krám. Hned ve čtyřicáté šesté minutě jsme vyrovnali a získali převahu, kterou nakonec korunoval vítězným gólem Tůma.“
MALŠICE: Cimburek – J. Krám (80. Stejskal), Starý, Boháč, Žamboch – Chvosta, Choutka, Kloc, Mesároš (46. V. Krám) – Rejlek, Tůma.

12.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů obsluha CNC vertikálního centra, horizontky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Vhodné pro absolventy., Obsluha CNC stroje včetně programování, kusová výroba., Příspěvek na dopravu, stravování. , Kontakt: telefonicky - denně od 7 do 15 hod., emailem.. Pracoviště: Strojírna soběslav s.r.o., Zátkova, č.p. 496, 392 01 Soběslav. Informace: Jana Pekařová, +420 739 634 742. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 13 200 Kč Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky PÁ 10:00 - 13:00... Pracoviště: Ap staving group s.r.o. - veselí nad lužnicí, Třída Čs. armády, č.p. 540, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1. Informace: Tetyana Pasichna, +420 775 110 063. Výroba - Výroba Seřizovači 21 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Operátor/ka CNC - ohraňovací lis. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Co u nás budete dělat:, Tvarovat komponenty a dílce z nerezového plechu pomocí ohraňovacího lisu dle výkresové dokumentace., Co očekáváme my od Vás: Máte výuční list technického zaměření? Čtení technické dokumentace a práce s posuvným měřidlem a úhloměrem Vám nedělá problémy?, Práce na počítači pro Vás není překážkou a rádi se učíte nové věci?, Můžete pracovat v nepřetržitém provozu na 12-ti hodinové směny (denní směna 6-18 hodin, noční směna 18-6 hodin)?, Co můžete očekávat Vy od nás:, Úkolovou mzdu závislou na profesní odbornosti: 110-180 Kč/hod, Pravidelné zvyšování mzdy v návaznosti na splnění parametrů profesního rozvoje (výkon a kvalita odvedené práce), Příplatek za noční směnu nad rámec zákona (20% po celých 12 hod). Prémie za docházku 1000 Kč měsíčně, Dotované stravování v ceně 30 Kč, Příspěvek za odpracované roky, Příspěvek na údržbu pracovních oděvů, Kvalitní zaškolení a vybavení, Čisté a bezpečné pracovní prostředí, Příspěvek na stravování 55% ceny jídla, příspěvek za odpracované roky, příspěvek na údržbu pracovních oděvů,sleva na firemní výrobky. Kontakt: mailem.. Pracoviště: Rm gastro, s.r.o. - pobočka, Třída Čs. armády, č.p. 816, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1. Informace: Petra Pazderová, +420 725 156 325. Gastronomie - Gastronomie Cukrář, moučníkář 16 000 Kč Cukráři (kromě šéfcukrářů) cukrář/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: nabízíme zajímavou a rozmanitou práci v mladém perspektivní kolektivu, s možností profesního i osobní rozvoje, měsíční a roční bonusy, zajímavé benefity. požadujeme především zájem o profesi , personální stravování, kontakt tel., e-mailem. Pracoviště: Hotel nautilus, Žižkovo nám., č.p. 20, 390 01 Tábor 1. Informace: Jan Křivánek, +420 736 488 938.

Martin Sivák se podílel na všech třech zásazích větřínského týmu ve Lhenicích, ale nakonec i on musel skousnout porážku.

Vedení o dva góly Větřínským ve Lhenicích k bodům nestačilo

Ondrášovka KP muži – 2. kolo: FK Slavoj Český Krumlov (zelené dresy) – FK Protivín 1:0 (1:0).