Zatímco celky Mladé Vožice a Chotovin nastěhovalo rozlosování soutěže do skupiny C, pětice Sokol Sezimovo Ústí, Vlastiboř, Tučapy, Větrovy a Meteor Tábor bude bojovat o co nejvyšší příčky v „déčku“.
A právě sobotní duel větrovského nováčka s posledně jmenovaným týmem si zasluhuje zvláštní pozornost. Domácí Kavas se překvapivě vyhoupl do krajské soutěže ze druhého místa okresního přeboru (namísto vítězné chotovinské rezervy) a rád by se mezi jihočeskými týmy zabydlel na delší čas. V cestě za splněním tohoto cíle budou Větrovští spoléhat z drtivé většiny na kádr, který na jaře dokráčel k postupovému úspěchu.
V I. B třídě mnohem ostřílenější Meteor by se s pouhým bojem o záchranu nespokojil a předpokládá se, že bude také letos patřit ke kandidátům na nejvyšší příčky. Zaplatí pozítří domácí tým nepsanou nováčkovskou daň, nebo mu pomůže euforie z premiérového střetnutí k prvním bodům?
PROGRAM DALŠÍCH MUŽSTEV Z TÁBORSKA – SKUPINA C – sobota: Písek B – Mladá Vožice, Albrechtice – Chotoviny. SKUPINA D – sobota: Tučapy – Lomnice. Neděle: Kunžak – Sokol S. Ústí, Vlastiboř – Nová Včelnice.
Začátky zápasů v 17 hodin.