Dva zápasy, šest bodů! Divizní fotbalisté FK Táborsko prožívají povedený start do jarních mistrovských bojů a po vítězstvích nad Tachovem a v Milevsku (shodně 1:0) poskočili už na pátou příčku tabulky. Nyní si brousí zuby na další cenný skalp a doufají, že jim ho už zítra nabídne na Svépomoci rezervní tým pražské Dukly.

Soupeři z Julisky mají svěřenci trenéra Jan Klimka z podzimní části rozhodně co vracet. V utkání třetího kola tam prohráli 1:2 po průběhu, který se jmenovanému kouči pranic nelíbil. „Na Dukle jsme odehráli příšerný první poločas, doslova jsme ho odchodili,“ oživuje Jan Klimek vzpomínky. „Po přestávce to byl naopak z naší strany doslova válec. Vytvořili jsme si bezpočet vyložených šancí, ale ty jsme zahazovali. Je tedy jasné, že bychom teď soupeři tu podzimní porážku rádi vrátili,“ dodává lodivod Táborska.

O sestavě jeho týmu se bude znovu definitivně rozhodovat až po zítřejším zápase druholigového A-mužstva FC MAS se Znojmem. Divizní tým by se tentokrát z jeho zdrojů rád dočkal výztuhy svých defenzivních řad.

Dodejme, že výkop zítřejšího střetnutí je na trávníku táborské Svépomoci už v 10.15 hodin.