Proměnou v klubové struktuře projde budoucí účinkování divizní mužské rezervy a juniorského týmu. Kádry obou mužstev odstartují do tréninkového období bok po boku a pod vedením totožné trenérské dvojice Zbyněk Jaroš – Petr Holota.

 U divizního „béčka" už nebude dále působit kouč Jan Klimek, který ho vedl tři a půl roku. Důvod? Právě rozhodnutí klubu vydat se novou cestou. „S trenérem Klimkem jsme se dohodli na předčasném ukončení smlouvy. Rozhodně za ním nestojí nespokojenost s jeho prací u týmu nebo s výkony mužstva. Naopak zde odvedl obrovský kus práce a jeho profesionálního a svědomitého přístupu si velmi vážíme,"zdůrazňuje výkonný ředitel FC MAS Táborsko Tomáš Samec a dodává: „Za období strávené na divizí lavičce musíme trenéru Klimkovi poděkovat a popřát mu hodně úspěchů v novém angažmá."

 Za avizovanou změnou stálo sloučení juniorského výběru a divizního týmu mužů v jednu tréninkovou skupinu. „V létě jsme se ještě rozhodli pro dva kádry a jejich realizační týmy," objasňuje Tomáš Samec. „Po podzimu jsme ale v klubu vyhodnotili situaci tak, že bude lepší sportovní vedení juniorky a divizního týmu sloučit. Poté se diskutovalo o jeho obsazení. Na trenérských postech jsme se rozhodli právě pro stávající dvojici od juniorského týmu," říká výkonný ředitel klubu.

 Trenéři Jaroš s Holotou budou tedy při zápasech působit na lavičce obou mužstev, realizačních týmů se ale změna nedotkne. „Mít pouze jeden realizační tým by bylo pro jeho členy hodně náročné," podotkl Tomáš Samec. Vedoucím u divizního celku zůstává Petr Kolář, v juniorce bude stejný post nadále zastávat Stanislav Kukučka. O práci se rovnoměrně podělí také dvojice masérek Hana Hojdarová a Zuzana Bartáčková.