Technicky skvěle vybavený a stále rychlonohý útočník válí v chotovinském dresu už více než jedenáct let. Ve své rodné zemi měl našlápnuto k poměrně zajímavé kariéře. K fotbalu se dostal díky svému otci v městečku Ust-Čorna, které svou velikostí a charakterem připomíná právě Chotoviny. Pod vedením svého táty coby tamního trenéra dával góly jako na běžícím pásu a v šestnácti letech se odrazil k angažmá, které svou úrovni korespondovalo s českou divizí či špičkou kraje. Výkony talentovaného mladíka nezůstaly bez povšimnutí a brzy se objevil na testech v Kyjevě, ale z ligového přípravného kempu odjel předčasně, hlavně proto, že v jeho rodné obci řádily povodně a chtěl pomoci. Další ligová šance už nepřišla… Naopak, v osmnácti letech se s otcem přestěhoval za prací do Česka. Ve Vrchlabí se okamžitě vrhl na fotbal a brzy hrál za „áčko“ krajský přebor. Do Chotovin zavedla Volodymyra Bondareva zajímavá pracovní nabídka na správce místního zámku. A právě v obci na Táborsku – ku prospěchu chotovinského fotbalu – zapustil své životní a rodinné kořeny.

Jak sám chotovinský snajpr říká, je fotbalovým nadšencem a pobyt na zeleném pažitu ho nadále plně naplňuje. A nejen to – navzdory věku, ve kterém už povětšinou hráče provází označení matador či veterán řádí na trávnících I. B třídy skupiny C jako černá ruka a se 16 vstřelenými góly je po sezimoústeckém Martinu Doubkovi (19 branek) druhým nejlepším střelcem soutěže. V jarní části letošního ročníku se Volodymyr Bondarev prosadil v sedmi z deseti zápasů svého týmu. Naposledy o sobě dal vědět právě o uplynulém víkendu, kdy dvěma góly pomohl položit na lopatky soupeře z Čimelic (5:0).

 Sonda Táborského deníku do mládežnického fotbalu na Táborsku si s příchodem června posvítila na další obrovský talent. Ve skupině A I. A třídy mladších žáků je už jistým vítězem soutěže společný tým Sokola Sezimovo Ústí a Větrov. Za tímto úspěchem stojí kvalita týmu, výtečná parta i dobrá práce všech kolem mužstva, ale také jeden zcela mimořádný individuální příspěvek. Sebastian Křivánek nasázel soupeřům nevídaných 59 gólů, o 23 více, než jeho nejbližší pronásledovatel Pavel Čada ze Ševětína. Šest přesných zásahů si ústřední kanonýr soutěže schoval na poslední duel sezony v hájemství poslední Dobré Vody, kde jeho tým zvítězil 14:0.