V úvodním střetnutí zdolali svěřenci nového kouče Josefa Pletichy domácí Milevsko, přestože v zápase dvakrát prohrávali. O jejich postupu rozhodl brankou z poslední minuty Michal Rabiňák.

Ve finále turnaje se „béčko" Táborska popasovalo s kombinovaným týmem příbramské juniorky a třetiligového Králova Dvora. Zápas rozehrálo výborně a ve 12. minutě vedlo 2:0. Poté však přenechalo Středočechům iniciativu a v 51. minutě už prohrávalo 2:3. Šťastná hvězda týmu ze Svépomoci se znovu rozzářila v poslední minutě – nařízený pokutový kop za ruku ve vápně proměnil Stoszek a o vítězi turnaje se rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Hráčům FC MAS v něm na vítězství stačil úspěch tří exekutorů.

Trenér záložního týmu Táborska Josef Pleticha ladil své hodnocení do pozitivní roviny: „Musím kluky pochválit. Nepředváděli jsme sice žádný extra fotbal, ale i přes spoustu chyb hráči ukázali bojovná srdce a vůli uspět. Všechno měli přitom ztížené velkým vedrem a náročnými tréninky. Jednalo se sice o přípravný turnaj, ale vítězství je pro nás cenné."

V dresu nováčka České fotbalové ligy se vedle představily i tři mimoklubové nové tváře. Jména Jakuba Šindeláře z Příbrami a Jana Peterky ze Slavie už jsme avizovali. Na milevském trávníku to v dresu Táborska zkoušel i Srb Edin Salcin, ale hned po turnaji si vyslechl „Ne, díky".

ZÁPASY TÁBORSKA: - Milevsko 3:2 (0:1, branky Bosnyak, Bakule, M. Rabiňák), - Příbram U21/Králův Dvůr 3:3, na penalty 3:2 (2:1, Chotovinský, Bakule, Stoszek z penalty, pokutové kopy proměnili Franěk, Smetana a Stoszek).

SLOŽENÍ FC MAS TÁBORSKO B: Blažek, O. Vavřina – Salcin, Bouška, J. Vavřina, Turek, M. Rabiňák, Froněk, Bakule, Peterka, Stoszek, Chotovinský, Šindelář, Knotek, Bosnyak, Smetana, Novák, Kloc.