O uplynulém víkendu si v soutěži přilepšili bodem z duelu proti Dobříši, ani ten jim ovšem nemohl stačit na odvrácení sestupu do krajského přeboru.

TÁBORSKO B – DOBŘÍŠ 3:3 (2:1), na penalty 1:3

Mladíci rezervního týmu Táborska měli zdařilý vstup do zápasu a dvěma góly v rozmezí pěti minut vedli po necelé úvodní půlhodině už 2:0. Dvoubrankový náskok (3:1) domácí drželi ještě necelých deset minut před koncem, hosté ale v závěru vyrovnali a druhý bod získali i v penaltovém rozstřelu.

Branky: 22. Vozihnoj, 27. Kubec, 57. Radosta – 33. Ma-ryška, 81. Junek, 89. Dort. ŽK: Bouchal, Klusák – Talůžek, Junek. Diváci: 95. Rozhodčí: Kvaček – Braun, Eibl.

Sestava Táborska B: Novák – Mikulášťík (60. Vaňo), Kmeťo, Klusák, Větrovský – Baidoo (70. Mischnik), Kubec (80. Štefl), Bouchal (46. Rytíř), Vozihnoj – Schramhauser, Radosta.