I tak by se dal shrnout duel Želeč - FC MAS Táborsko B. Už známá písnička, že „béčko“ od Jordánu nastupuje v hodně mladém složení, tenkráte zněla hodně nahlas. V základní sestavě nastoupilo hned sedm dorostenců, z toho pěti bylo jen 17 let. Ukazuje se, že kmenový B tým Táborska neexistuje, nastupují za něho hráči, kteří trénují s áčkem a z dorostu.

Zhruba půl hodiny se hrál na pěkném želečském pažitu vyrovnaný fotbal, soupeři se tak trochu oťukávali. Brankostroj domácích začal ve 31. minutě a za 40 minut hry nastříleli Želečtí sedm gólů. Hráči ve žlutých dresech dostávali až moc prostoru, jejich branky nepadaly po žádných střelách zdálky, ale z bezprostřední blízkosti po hlavičkách, dorážkách či střelách z malého vápna. Mladíci Táborska (opět bez svého zraněného kapitána Nováka) bojovali, ale nedokázali udržet míč delší dobu na svých kopačkách. V Želči to pro ně byla drsná škola fotbalového života.TJ Sokol Želeč – FC MAS Táborsko B 7:0 (3:0)
Branky: 32. Kosobud, 33. a 52. Brůžek, 42. Bosnyak, 47. a 60. Fiala, 70. Novotný.

Rozhodčí: Reisner – Vican, Lovětínský.

ŽK: Kukučka - Laszák, Škarda

Sestava Želče: Blažek – Škrábek, Kosobud, Pavličko – Šváb (55. Barteska), Kukučka, Holub (74. Stránský), Fiala (83. Kordina), J. Rabiňák – Bosnyak (87. F. Froněk), Brůžek (55. Novotný).

Sestava Táborska B: Matoušek – Víteček (88. Drs), Mácha, Bong, Mikuláštík – Bouchal (55. J. Větrovský) – Vozihnoj, Říha, Šramhauser, Laszák – Škarda.

Hodnocení trenéra FCT Martina Šticy:
„Do 30. minuty jsme utkání zvládali jakž takž. Potom jsme špatně pohlídali standardku, špatně jsme dostupovali hráče a najednou to bylo 3:0 do poločasu. Tím se zápas zlomil. Do druhé půle jsme chtěli jít s tím, že se pokusíme aspoň poločas uhrát na remízu nebo ho i vyhrát. Jenže hned v úvodu jsme dostali čtvrtý a pátý gól. Pak už to naši hráči měli v hlavách, jsou to všechno mladí kluci. Nechci, aby to znělo jako výmluva, ale v základu bylo sedm dorostenců. Želeč má zkušený mančaft, jeho hráči mají 25, 26 let, jsou skoro o deset let starší. Řada hráčů Želče prošla Táborskem. Je škoda, že jsme dostali zbytečně tolik gólů…“