V Třinci jste nastoupil na pravém beku…Musel jste vypomoci, že?

„Ano, obvyklý bek Martin Sladký měl čtyři žluté karty a jedno utkání stál. Nebyla jiná možnost. Tak jsem tam zaskočil:"

Už jste na tomto postu párkrát hrál, ale to nebude vaše oblíbené místo v sestavě?
„Moc se nedostávám do útoku a ke střelbě, ale když se musí pomoci, tak se musí. To je prostě pro tým. S tím se nedá nic dělat."

Nicméně v zápase s Třincem jste patřil k nejaktivnějším hráčům Táborska. Snažil jste se zásobovat míči útočníka Strnada.
„Snažil jsem se, to ano. Ale to, že jsem byl aktivní, nám moc nepomohlo. Prohráli jsme."

Byl to zápas, v němž nebylo velkých šancí…
„Nebyly v něm prakticky žádné šance. Jediný gól padl tak, že hráč Třince trefil z vápna míč rovnou do šibenice. S tím bylo těžké něco dělat. Mohli jsme ale gól dát i my. Měli jsme dost standardních situací. Je škoda, že jsme ani jednu nevyužili."

Co výkonu Táborska chybělo? Prý byl mdlý, ospalý…
„Možná trošku ano, ale musíme přihlédnout k tomu, že i soupeř měl svoji kvalitu. Třinečtí byli zalezlí v obraně, nic nám nepustili. Našemu výkonu nepomohlo ani hřiště, bylo takové hrbolaté. Takový terén naší hře neprospívá."

Dlouhá cesta z Třince domů nebyla veselá…
„Samozřejmě. Sedíte v autobusu a přemýšlíte, kde se stala chyba, co se dalo udělat lépe. Není moc příjemné jet takovou dálku bez bodů. Nálada není dobrá po žádném prohraném zápase."

Táborsko teď bude chtít doma porazit „Armu" Ústí nad Labem. Ale pozor, Ústí nedávno porazilo vedoucí Olomouc. Co vy na to?
„To víme všichni. Ale my budeme na domácím trávníku hrát svoji hru, nebudeme se soustředit na to, že někdo někoho porazil. Budeme chtít bodovat naplno a odčinit porážku z Třince."